Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet valamikor az Magyarorszá...

Lehet valamikor az Magyarországnak igazi, magyar miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem,hogy magyar állampolgár!!!
2011. szept. 18. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, csak meg kell szavaznunk. Ha bármit ígér a Fidesz sem adjuk el a szavazataink akkor egyszer még szabadok lehetünk.
2011. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Horthy.
2011. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Majd egyszer, ha a cigányt leváltják...
2011. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Faji értelemben gondolod, vagy úgy, hogy nemzeti érzelmű?
2011. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pl?

Kire gondolsz?

2011. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

első 13:29-es

nem váltják le, meggyilkolják. Talán épp az egyik bizalmasa. Ha ő Caligula, akkor remélem lesz egy Cassius Chaerea is.

2011. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Senkire sem gondoltam.Lassan már azt is meg kell gondolnom,kire vagy mire merek gondolni...Itt már semmi sem biztos:)

Úgy értem,aki itt született,magyarnak vallja magát,és nem látszik rajta,hogy ilyen vagy olyan...vagyis igazi magyar!Nem bevándorló nép tagja!Nem kampós az orra,500 évvel ezelőtt az ősei nem Indiába éltek..ilyenekre..

2011. szept. 18. 14:40
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

kedves kérdező, inkább nem mondom ki, mit gondolok rólad.


szerinted csak az lehetséges, h ha vki olyan kerül az ország élére, aki nem 1000 évre visszamenőleg magyar, az csak azért él, hogy tönkretegye az országot?

remélem, te sem gondolod komolyan.


nekem nem az számít, hogy teljesen magyar legyen, hanem hogy kirángassa az országot abból a szarból, amiben benne van.


ne legyél olyan idealista, h azt gondold, h ha egy igazi, ősi magyar fog a miniszterelnöki székben ülni, akkor itt egy csapásra mennyország lesz, minden rendbe jön, nem lesz többé munkanélküliség...


talán végre hagyni kéne ezt a hamis nemzeti öntudatot és mostmár IGAZÁBÓL összefogni a közös siker érdekében - nemre, korra, származásra, vallásra, bőrszínre való tekintet nélkül.

2011. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
MIután valaki gatyábarázza ezt az országot, felőlem akár Kolompár Ricardo is lehet az elnök:D
2011. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Úgy értem,aki itt született,magyarnak vallja magát,és nem látszik rajta,hogy ilyen vagy olyan." Dehát épp ezaz, itt mindenkin látszik, hogy ilyen vagy olyan, még rajtad is. A magyar az nem egy faj, hanem egy nemzet. Mindenféle szlávok, törökök, tatárok és németek hagyták itt "genetikai nyomaikat", ezenfelül itt is vannak cigányok és zsidók is, akik meg szinte mindenhova eljutottak a világban. Nemzetként létezik a magyar, de fajként már (a fajt, mint emberi fajtát értem) nem. A svédek még léteznek például úgyis mint faj, de mondjuk ott is van 25% bevándorló, lassan ilyenformán ők is eltűnnek, és sok nemzet van ezzel így manapság. Mi magyarok viszont már nagyon rég nem "így vagyunk ezzel". Fajilag nem létezünk, egy olyan keverék nemzet vagyunk, ami pont ennek a keverédésének köszönheti, hogy egyéniben nagyon okos emberek éltek/élnek itt. Arányait tekintve nemzetünk nagyságához képest jelentősen több tudóst, művészt adtunk a világnak a legtöbb nemzethez viszonyítva, és itt a legszebbek a lányok is. De mindebből azt akarom kihozni, hogy kétségeim vennek afelől, hogy tudnál olyan embert mondani, akiről nem tudják lehozni, hogy vagy sváb vagy szláv vagy török vagy valamilyen más beütése ne lenne, vagy méginkább vegyesen ne lenne benne mindenféle.


Nekem van egy haverom, akiről biztosan tudom, hogy nem cigány, semmilyen téren nem az. De rohadtul utálja, hogy például bejön cigány nőknél. Sok olyan fotója van, amiről, ha csak abból indulnék ki azt mondanám, hogy tényleg van benne egy vónóval, de személyesen ismerve viszont biztos, hogy nincs. A származása pedig lengyel.

2011. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!