Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottátok, mégsem lesz tandíj?

Hallottátok, mégsem lesz tandíj?

Figyelt kérdés

Ja de, hazudtam, mégis lesz:


[link]


2011. szept. 24. 14:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

elvileg engem nem fog érinteni se milyen formája a fidesz agymenéseinek, el is húzok majd innen amíg nem késő a diploma után. Mielőtt háborognátok, igen a szüleim is fizettek adót, amiből ment az állami képzésekre és azért hagynám itt az országot mert ami történik az valami borzalmas. Eleve normálisan megélni nem lehet egy kezdő mérnök diplomásnak sem már.

Jó hogy csak a jövőre beiratkozókkal kötne ilyen szerződést a kormány hogy nem hagyhatják el az országot x évig.

2011. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Jó hogy csak a jövőre beiratkozókkal kötne ilyen szerződést a kormány hogy nem hagyhatják el az országot x évig."


Ebbe ne legyél annyira biztos, léptek itt már visszamenőlegesen is hatályba dolgok.

2011. szept. 24. 15:45
 13/18 anonim ***** válasza:

'Orbán fiát meg fogják lincselni a jogász hallgatók az Eltén.'


Ezt én is nagyon remélem.

2011. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Tetszik a ***** válasza:
100%
Fene egye meg! Ezzel azt érik el, hogy a szegényebb, de tehetséges emberek elvesznek. Csökken az értékes munkaerő Magyarországon.
2011. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Ezt én is nagyon remélem."


nyilván reméled, hiszen magad is gyilkolnál, ha tehetnéd.

2011. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
Menjen az orbán a jó büdös p1csába. Akkor emelje már a fizetéseket is nyugati szintre. Rohadt szemét orbán.
2011. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

'Orbán fiát meg fogják lincselni a jogász hallgatók az Eltén.'


Már volt téma :D

2011. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Bazzeg, még szerencse, hogy nem állami egyetemre járok, hogy b@szná meg a nekrofil az Orbánt! Megyünk mi is az ELTE-ÁJK-ba, ha lesz lincselés :DDD
2011. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!