Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz az ország sorsa?...

Mi lesz az ország sorsa? Tönkre megy vagy egyenesbe jön?

Figyelt kérdés
van ki ut a válságból? ha igen mi?
2009. ápr. 26. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Én csak a véleményemet tudom elmondani, mert nem vagyok szakember, vagy olyan, aki valahonnan tudhatja ezt.

Szerintem tönkre fog menni, és az embereket egyre jobban lehúzzák, de valamiért senki nem tesz semmit.

Nem tudom, talán azért, mert általában már mindenkinek van hitele és gyereke, szóval sok a veszíteni valója és akármilyen rossz a munkahelye, akármilyen keveset keres, inkább tűr, mert legalább az a kis pénzt minden hónapban biztos...

Sajnos ezekkel az emberekkel bármeddig el lehet menni, mert tűrnek.

Szerintem a világon nincs még egy olyan ország, ahol a politikusok, és a kormány "atya úristenei" ennyire megcsonkították és kisemmizték volna az országukat.

Én nem tudom,hogy miért pont náluk esett így, talán ez is magyar mentalitás.

Felháborítónak tartom az egész rendszert, a családitól, a fizetésen át a nyugdíjig, amit már nagyon nem is kell adniuk,mert rengetegen halnak meg 55-65 éves koruk körül.

A pont az i-re meg a cigánykérdés.

Csak meg kell nézni a puszta tényeket, magukért beszélnek.

Szerintem ezért az országért senki nem fog tenni, és így lehetetlen, hogy helyre jöjjön bármi is.

Szépen lassan leérünk majd a mélypontra, ahol nem tudom mi lesz, talán forradalom, talán elmenekülnek az emberek.

Sajnálom mindenesetre, hogy ez így lett, és hogy nem lehetek büszke a saját országomra, amit amúgy a cigányok már az ő saját országuknak tartanak, mert tudják, hogy lassan ők lesznek többen, és akkor lesz csak igazán rossz magyarnak lenni...

2009. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van valami kiút,de egyenlőre nem arra megyünk nagyon úgy fest.
2009. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

A világgazdasági válság 2010-ben valószínűleg véget ér. 2011-re megindul a fellendülés Németországban, Magyarország legfontosabb külker. partnerében. Ez Magyarország számára előnyös külgazdasági környezetet fog jelenteni.


A javuló külső környezet mellett a fellendülés megindulásához még egy cselekvőképes, legalább átlagosan rátermett kormányra van szükség, tehát egy nem pszichopaták által vezetett, vagyis egy bármilyen nem-Gyurcsány kormányra. Ezt a feltételt már kipipálhatjuk.


Ma még divat a sírás, a panaszkodás, Magyarországon nagy hagyományai vannak az ún. panaszkultúrának, de 1-2 év múlva a helyzet már érezhetően javulni fog.

2009. ápr. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!