Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népszámláló biztos kibonthat...

A népszámláló biztos kibonthatja előttem a zárt borítékot arra hivatkozva, hogy kivan-e töltve az összes kérdés?

Figyelt kérdés
Velem ez történt ma és arra hivatkozott,hogy ha nincs az összes kitöltve visszakel jönnie.Elkezdte szépen átnézni, én meg köpni nyelni nem tudtam.
2011. okt. 5. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ellenőrizheti, sőt kötelessége ellenőrizni
2011. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha zavar,akkor miért nem csináltad meg a neten?

Ott a program nem enged tovább ha valamit nem töltesz ki,vagy rosszul töltöd ki

2011. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

nem tök mindegy hol nézi meg otthon vagy előtted a címed rajta van nem?????????????

mikor visszaviszi is csak tudja ki az,mert a kezedbe adja vagy a postaládába de akkor te valamikor újra odaadod nem?????

2011. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Bocs.

mondjuk lehet hogy neki csak továbbítani kell fölfele és ott összesítenek.

de azt most hallottam hogyha valaki nem vele tölti ki hanem net-en akkor ő nem kap lóvét utána!!!!!

gondolom akkor sem ha hibás a lap,mert ugye biztosonként megvan hogy ki hova vitte ki és ha nem jó akkor no lovetta.

2011. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Az sem normális, aki lezárja a borítékot!

A számlálóbiztosnak ellenőriznie kell, hogy megfelelően töltötted-e ki az ívet! Ellenkező esetben tőle sem veszi át a felülvizsgálója és mehet vissza hozzád -ingyen! a te -esetleges- hülyeséged miatt! Ezt te sem várhatod el.

2011. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!Tudod ki a nem normális.Akkor mi a francnak teszik rá a ragasztó csíkot.Azért zártam le,hogy ne olvasson bele más.Elmész te a p*cs*ba.
2011. okt. 5. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Neked is hasonló jókat!

"Akkor mi a francnak teszik rá a ragasztó csíkot"

Bizonyára tudod, hogy -elvileg- minden boríték leragasztható, még sem szokták mindig használni.

Érveimet leírtam, amivel azt próbáltam megvilágítani, hogy miért kell leellenőrizni az általad -esetleg- tévesen beírt adatokat.

Ha ennyire félted az adataidat, vonulj be az önkormányzathoz és töltsd ki ott. De valaki akkor is el fogja olvasni! Nem értem mit akarsz titkolni?

Az utolsó mondatod pedig jellemzi az intelligenciád!

2011. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Népszámlálóbiztosként én is ellenőrzöm, tetszik, vagy sem. Még egy hiba nélkül kitöltött kérdőívvel nem találkoztam és szerintem a te és a számlálód érdeke is, hogy minél kevesebbszer látogasson. Egyébként semmi szabály nincs arra, hogy a számlálóbiztos nem láthatja a kitöltést, egyedül idegeneknek nem engedhet bepillantást. A borítékkal kapcsolatban meg még annyit, hogy van dögivel, de nem abban kerülnek továbbításra. Kérdezz bátran.
2011. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idézet a nepszamlalas.hu-ról, a számlálóbiztos feladatai témakörből:


"Ahol az adatszolgáltatók maguk töltötték ki a papír kérdőíveket, ott a számlálóbiztos összegyűjti azokat, és az általa lekérdezett kérdőívekkel együtt eljuttatja a felülvizsgálójához. A hibás vagy hiányzó adatokat javítja, illetve pótolja, a hiba természetétől függően esetleg az adatszolgáltató ismételt megkérdezésével.

2011. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!