Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy kiosztják az új alaptörvényt minden tíz év feletti diáknak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 6. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget...
2011. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Erre van pénz,ezért kellenek a megszorítások,hogy legyen mit a szemétbe dobni. Akit érdekel, az olvassa el a neten vagy az önkormányzatnál.
2011. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tankönyvek helyett inkább ebből gyártanak a kis nebulók papírrepülőt és köpőcsőgalacsint, akkor legalább egy minimális haszna volt a dolognak. Az egész alkotmány kb arra jó, hogy kitöröld vele...
2011. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ebből a pénzből inkább vennének egy életmentő gépet kórházba ,vagy adjanak enni a sok éhező gyereknek.Megint a teljesen felesleges dolgokra szórják a pénzünket.Ezért érdemes adót fizetni ,hogy a fidesz önreklámját fizessék belőle!
2011. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Orbán egy barom.
2011. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Úgysem érdekli őket, ami egyébként teljesen érthető.

Csodálom, hogy nem posztert osztogatnak a miniszterekről.

2011. okt. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy ez egy 10 éves gyereket érdekelhet. Még ha érdekelné is, a szöveg túl szakmai. Nekem Kincskereső kisködmönt kellett olvasnom ennyi idősen. Mondjuk az sem igazán kötött le, de ez legyen az én szegénységi bizonyítványom :). Tini Nindzsa Harci Teknőcös kis könyvem volt, na az sokkal inkább érdekelt. Egyébként meg a vicc az, hogy ez az egész ALAPTÖRVÉNY ASZTALA stb. Kerényi úr fejéből pattant ki aki a szocializmusban május 1-jei meg hasonló ünnepeket rendezett.
2011. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ki kellett volna már a régit is, jó, nem 10, de 14 év felett. Függetlenül attól, hogy a mostaninak milyen a minősége. A legalapvetőbb működési elveit írja le annak az országnak, amiben élnek. Persze nem ártana hozzá némi korosztálynak való összefoglaló sem.

Ahogy tanítani kellene a középiskolában, MINDBEN, alapvető közgazdasági ismereteket is.

Mert jelenleg az állam és a gazdaság működését is csak autodidakta módon szedegeti fel minden állampolgár, aztán meg is van az eredménye. Hiába verik valakinek a fejébe az ókori irodalmat meg a meg az elektronpályák neveit, attól még nem fog tudni navigálni a mindennapi életben és nem lesz képes felősségteljes döntéseket hozni.

2011. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog. De akkor már kapjanak Orbános posztert, és a vezérről szóló verses és daloskönyveket.
2011. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
10 éveseknek korai, őket még nem érdekli. 14 éveseknek jobb lenne, de így csak kidobott papír, amivel be lehet majd gyújtani.
2011. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!