Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy akik a...

Miért van az hogy akik a kérdésekre nem tudnak érdemben válaszolni, vagy kellemetlen a pártszímpátiájukból fakadóan, azok egyből a helyesírással jönnek?

Figyelt kérdés

A kérdés azért érekes mert itt chat szinten megy a csevely, illetve én is minimum még pókerezem is és sok mást csinálok,keresgetek stb. Az az, csak elolvasom a válaszokat és a kérdéseket és igyexem válaszolni.

Ha valamit elgépelek az simán belefér.


Miért nem a kérdésre válaszolnak a "civilizltabb és tanultabb kritikuso magyar tanárok"?


2011. okt. 9. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert rá akarnak világítani arra, hogy a vitapartner felfogása összefüggésben állhat a műveletlenségével. Ebben nem látok semmi kivetnivalót, nagyon jól teszik.
2011. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Én se szerettem ha valaki nem bír normálisan írni. Nem azt mondom, hogy tökéletesen írjon, de lustaságnak és pofátlanságnak tűnik nekem az ilyen szleng írás.
2011. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez nem műveltség kérdése,csak lustaságé.Mert nekem és gondolom másnak is van beépített helyesírás ellenőrzője ami szépen aláhúzza elküldés előtt a hibásan írt szavakat,csak át kéne javítani őket. de arra is lusták!
2011. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Mert rá akarnak világítani arra, hogy a vitapartner felfogása összefüggésben állhat a műveletlenségével. Ebben nem látok semmi kivetnivalót, nagyon jól teszik.



Ok. Írja meg hogy "írhatnál helyesebben is haver", de nem ártana a kérdésre is válaszolni.Talán a felfogásról ez is árulkodik, hiszen ez így csak kötekedésnek és szúrkálásnak tűnhet!


Az meg hogy egy chat szerű írásból tágabb következtetést lehessen levonni az illető felfogóképességéról, inteligenciájáról, esetleg az érintett témában való jártasságáról, az kizárt.

2011. okt. 9. 12:29
 5/14 A kérdező kommentje:

"Igazából ez nem műveltség kérdése,csak lustaságé.Mert nekem és gondolom másnak is van beépített helyesírás ellenőrzője ami szépen aláhúzza elküldés előtt a hibásan írt szavakat,csak át kéne javítani őket. de arra is lusták!



Ebben igazad van, kapod is a hasznosat!

2011. okt. 9. 12:31
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Engem a csapnivaló helyesírás és az egysíkú, szegényes, sőt közönséges szóhasználat elsősorban azok esetében irritál, akik magukat nagy mellénnyel a magyarság elitjeként tüntetik fel, miközben másokat lenéznek, lehazaárulóznak, meg leantimagyaroznak.
2011. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

"ez nem műveltség kérdése"


vs.


"beépített helyesírás ellenőrzője"


Ha a beépített helyesírás-ellenőrző szól arról, hogy valamit rosszul írtál le, akkor ebből sehol nem következik az, hogy az illető valójában művelt...

2011. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De te azt itt nem tudod, hogy aki helyesen ír ,az azért mert alapból tudja, vagy azért mert szól neki a gép.
2011. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet állapítani a vesszők és ragok használatából, azokért ugyanis nem szól. Arról nem is beszélve, hogy sokaknak egy kerek mondat is nagy erőfeszítésbe kerül.
2011. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akik nem írnak sokat mert nincs rá szükségük ,nem olyan a munkakörük, azoknál elfelejtődik az iskolás anyag, szerintem ez normális dolog.Nálam a kézírás megy már meglepően nehezen és csúnyán,mert szinte már nem is írok tollal semmit.visszafejlődik a nem használt tudás.
2011. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!