Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hittem rosszul, de nem....

Azt hittem rosszul, de nem. Mit szóltok?

Figyelt kérdés
Azok a deviza hitelesek, akik a végtörlesztést választják, elképzelhető, hogy spontán kap ajándékba egy vagyonosodási vizsgálatot. Valaki, világosítson fel. Ez rendben van?
2011. okt. 10. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Mindenki megvizsgálnak,aki nem milliomos,mert nekik nem lehet tisztességes módon annyi pénzük.
2011. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország 90%-a megbukna egy igazi és teljes ellenőrzésen (én is). De nem lesz teljes, csak aki "feltűnő". Egy (remélhetőleg csak) vicc:


Barack Obama :

Nálunk Amerikába keres egy átlag ember 3000 dollárt 1500 dollárból meg lehet élni, a többit nem érdekel mire költi


Angela Merkel :

Nálunk Németországban keres egy átlagember 1500 eurot 1000euróból meg lehet élni, a többit nem érdekel mire költi


Orbán Viktor :

Nálunk Magyarországon keres egy átlagember 60000ft-ot 90000ft-ból meg lehet élni, a többit nem érdekel honnan szerzi

2011. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Javítanék:

Orbán Viktor :

Nálunk Magyarországon keres egy átlagember 60000ft-ot 90000ft-ból meg lehet élni, a többit megadóztatjuk.

2011. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ODAFIGYELNÉTEK, akkor megtudnátok, hogy az kap(hat) vagyonosodási vizsgálatot, aki nagy mennyiségű hitelt vett fel (hogy tartozásként bevallva csökkentse az adóallapját), majd ő is beleesett ebbe a helyzetbe. Valószínüleg nem az 5-15 milliós hitelekkel fognak szenyózni, de ki tudja.


Styloo

2011. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A NAVH cáfolta, hogy csupán a végtörlesztés miatt külön odafigyelnének erre, bár hozzátették, hogy ha valakinek a bevallott jövedelme nem támasztja alá, hogy a végtörlesztett összeghez legális úton jutott, akkor ez is lehet egy ellenőrzési szempont.
2011. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs rendben, de ez a kormány nem is normális.

Különben ne a arra figyelj, amit mondanak, hanem amit csinálnak - Ovi megmondta.

Ha narancsködös fideszes vagy akkor nem lesz semmi bajod (lásd Esztergom), ha mocskos, szemét szoci, akkor vedd fel a nyúlcipőt és amikor kell fuss, de nagyon, hogy utol ne érjenek.

2011. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cirmos62 ***** válasza:
Persze. Miért, nem logikus? Ha van annyi pénze, hogy ki tudja fizetni egy összegben a tartozását, akkor miért vett fel hitelt? Talán mert nem tudott volna már az ingatlan vásárlásakor sem elszámolni a vagyonával, és így próbálta leplezni azt? Hát ezért kíváncsiak ezeknek az embereknek a vagyoni helyzetére. Mert akkor most miből telik rá hirtelen, mikor az előző bevallásai alapján nem volt olyan magas jövedelme? Én sem vettem fel volna magas kamattal kölcsönt, ha nincs rá szükségem, hiszem a pénzem közel sem kamatozik annyit a bankban, mint amennyit a hitel után fizetek.
2011. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!