Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy a társadalom...

Lehet hogy a társadalom nagyrésze még nem tudja hogy mekkora bajt kavar a fidesz? Vagy egyszerüen elvannak torzítva a közvélemény kutatások és azért van még támogatottsága a fidesznek?

Figyelt kérdés
Csak nézd a franciákat vagy olaszokat, ahol nem volt ekkora megszorítás és még is teljesen a kormány ellen vannak hangolódva. Sőt tüntetnek mint a gép!
2011. okt. 17. 13:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Vagy épp ellenkezőleg. Persze rövidtáv-hosszútáv mindenkinek mást jelent.
2011. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

"""Vagy épp ellenkezőleg. Persze rövidtáv-hosszútáv mindenkinek mást jelent.



Nem érted hogy nincs hosszútáv!!


Jövőre itt az államcsőd.

2011. okt. 17. 13:32
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg a társadalom nagy része szerint a Fidesz éppen orvosolni akarja a bajt. Persze mehetsz tüntetni, de akkor legyél kreatív tüntető! Mondd meg, hogyan lehetne gyorsabban lefaragni az államadósságot? Hogyan lehetne hirtelen sok munkahelyet teremteni? Hogyan lehetne hirtelen megemelni az egészségügy színvonalát?
2011. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

"Kolompár Achillesz válasza:


Az a baj hogy az itt kommentelők sem értik.


Amit befizetett a fidesz hogy csökkenjen az államadósság, az a Ft infláció, és a reálgazdaság resszesziója el anulálta és ismét 80%/GDP.


Kapizsgálod!


Rossz az

2011. okt. 17. 13:37
 5/29 A kérdező kommentje:
irány!
2011. okt. 17. 13:38
 6/29 anonim ***** válasza:
Azt majd jövőre meglátjuk. Ha mégsem jön el a világvége, ahogy azt a pajtásaid ígérik (és mindent megtesznek érte!), akkor 2014-ben a Fideszre szavazol?
2011. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Tény, hogy a forint romlása ebből a szempontból kedvezőtlen. Az exportnak viszont kifejezetten jó. De én nem vagyok gazdasági szakember. Egyébként várom a válaszod, te mit tennél? Mi a jó irány?
2011. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Mondjuk sokkal több dologgal te sem lehetsz tisztában, mint "a kommentelők".

Resszeszió? el anulál?


"elvannak torzítva a közvélemény kutatások és azért van még támogatottsága a fidesznek?"

Időközi választás, Püspökladány: Fidesz 51%, Jobbik 33%, MSZP+szakadékja 16%. Persze mindig lehet hivatkozni arra, hogy alacsony a részvételi arány - a közvéleménykutatások ettől (még ettől is!) jóval alacsonyabb mintán készülnek. Ez - a jelenlegi vt. szerint ismét (továbbra is) 2/3 lenne.

2011. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

"Azt majd jövőre meglátjuk. Ha mégsem jön el a világvége, ahogy azt a pajtásaid ígérik (és mindent megtesznek érte!), akkor 2014-ben a Fideszre szavazol?



1, A rendszerváltás óta a fideszre szavaztam,kivéve az utolsót!


2, Ez nem hit kérdése, hanem a számoké.


3, Nem a világvége jön el, hanem egy olyan válságé amihez a fidesz nagyban hozzájárúlt. az az még azt sem mondom hogy ők egyedűl a hibásak"


4, Én nem pártkatona vagyok, csak tisztán látok.

Illetve jobban hiszek a gazdasági elemzéseknek, főleg ha azok logikusak!

2011. okt. 17. 13:52
 10/29 anonim ***** válasza:
27%

A FIDESZ orvosolni próbálja azt, amit az MSZP és az SZDSZ elrontott.


Az ország és az állampolgárok javát akarják!

2011. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!