Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy megbukott az Orbánko...

Most hogy megbukott az Orbánkormány gazdaságpolitikája, nem kellene felelősöket keresni?

Figyelt kérdés

Nem kellene Orbánt a bíróság elé vinni, hiszen kockáztatta az ország pénzét és nem jött be.

Sok család került reménytelen helyzetbe miatta.

Bíróság és ha bűnös, akkor vagyon elkobzás és börtön.

Nem azért mert utálom Ov t, hanem hogy a következők tudják mire is számíthatnak!


2011. okt. 28. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért csak Orbánt? Egyébként milyen vádakkal citálnád oda és mivel bizonyítanád? Nem vagyok Orbán fan, sőt, de azért megalapozott vád kéne.
2011. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Miért csak Orbánt?


Mert az új munkatörvénykönyv szerint "amih Ov nak szintén köze van" az van lkeírva hogy mindenki felelős az álltala elvégzett munkáért, sőt még Ov ék kaukciót is kérnének!

És amúgy is, nem a vezetők a döntéshozók a felelősek mindenért , hanem a melós? Milyen kicsavar világ ez?

Ha nekem van egy tanácsadóm, vagy elfogadom vagy nem a tanácsait, de ha nem értek a témához, nem vállalom a munkát.


"Egyébként milyen vádakkal citálnád oda és mivel bizonyítanád?


Nem citálnám, beidéztetném!

Kontárkodás, Felelőtlenségből és trehányságból okozott különösen nagy vagyoni károkozás.

Ez majdnem olyan mint a hűtlenkezelés, csak ez a hozzá nem értésből fakad!


Bizonyítani meg nnekem ugyan nem kell, azt jogállamban bízzuk a bíróságra ügyészségre!

Nem vagyok Orbán fan, sőt, de azért megalapozott vád kéne.

2011. okt. 28. 17:04
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Orbán fan, sőt, de azért megalapozott vád kéne.


Én sem, de ha az MSZP nek Ov szerint felelni kell, akkor neki miért ne kellene?


Kezd visszanyalni a fagyi!!!!

2011. okt. 28. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Azért csak orbánt mert ő gyakorolja a hatalmat, a fidesz csak az ő bábja, bólogatógépek lettek beültetve minden valamirevaló fideszes politikus helyére aki esetleg párton belül ellenfele lehetett volna. Én nem hiszem hogy azért mert egy gazdaságpolitika nem vált be börtönbe kéne juttatni a felelőseit.Még akkor is ha nem is volt gazdaság politika, a nép választotta meg a program nélküli pártot. Az alkotmánysértés és a demokrácia ellen irányuló lépések viszont már nem büntetlenül megtehető dolgok.
2011. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem bukott meg, hanem egyre határozottabban kirajzolódik. Növelik a fogyasztást terhelő adókat, csökkentik a munkát terhelő adókat, a nyugdíjrendszert bevételvezéreltté fogják alakítani, a forint pedig gyenge és még gyengülni fog, amivel vissza lehet fogni az importot és növelhető az export. Vagyis a Fidesz félig-meddig titkolt terve, hogy egyfajta közép-európai Szingapúrt vagy Taiwant hoz itt létre, halad a megvalósulás felé. Egyeseknek ez persze nem tetszik, mások meg nem értik, mi történik, mert sikeresen bevették a mindenféle csaliszövegeket, ők most "megbukott"-oznak, de ez teljesen érdektelen.
2011. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, végül is Magyarország teljesen alkalmas erre nem? Remélem ezt te se gondolod komolyan?
2011. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

"csökkentik a munkát terhelő adókat"

mint pl minimálbér megadóztatása, munka és egészségügyi járulékok emelése stb. nagyon jól látod a helyzetet.

ne gyere azzal hogy megemelték a minimálbért, ennek szintén sok negatív hatása van, mellette az ember zsebében sem marad több mert kifizeti adóra.Gondolom az egykucslos adórendszerről ami egyértelműen nagyot üt a szegényeken ne beszéljünk, se pedig arról hogy a fogyasztás alapú adókat nem egyenletesen kéne emelni mert ez is a szegényebbeket súlytja, illetve az összes ilyen emelés negatív hatással van a gazdaságra.


"a forint pedig gyenge és még gyengülni fog, amivel vissza lehet fogni az importot és növelhető az export."

És ez szerinted jó? soha nem látott mértékben megnő az államadósság, a vagyonunk egyre kevesebbet ér a külföldi országokhoz képest, mindent drágábban tudunk importálni amire szükségünk van és még sorolhatnám. komolyan ennyire sötét vagy hogy ha ugyanyannyi értékért cserébe több dolgot adunk el az szerinted jó dolog?

van 5almád eddig 3at elcseréltél 2körtére most 4et kell elcserélned hogy 1körtét kapj. nőtt az export és visszaszorítottuk az importot hurrá. szerencsétlen.

Az egésszégügyet nem teszik rendbe csak lefaragnak belőle, az oktatást most cseszik szét a bankrendszert ellehetetlenítették pedig kifejezetten húzó ágazat volt.

A nyugdíjrendszerrel bármit lehet ügyeskedni a demográfiai változások miatt 1-2 évtizeden belül már úgysem lesz nyugdíj, erre a megfelelő megoldás a magánnyugdíjpénztárak voltak, de a soksokmilliárdos hosszútávú tartalék elment "államadósság csökkentésre" ami a valóságban nem csökkent hanem nőtt , leginkább a forint gyengülése miatt.

Ezek nem csaliszövegek én tisztában vagyok a gazdaság működésének alapjaival nem úgy mint az a szerencsétlen Ov, aki csak a hatalomért reszket és még mikor nyeregben van is csak az számít neki hogy hogyan betonozza be magát mégjobban. Eszméletlen amit ellenzékiként művelt már azért börtönt érdemelne.A média törvényre és a bíróságokra már ki sem térek. Minden székben fideszesek ülnek, ez aztán demokrácia.

2011. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem bukott meg a fidesz gazdaságpolitikája. Ez amolyan kacsa, amit a szocifanok folyton hajtogatnak!
2011. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doboszoli ***** válasza:

"közép-európai Szingapúr, vagy Taiwan.."

Mi van?????

2011. okt. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!