Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nekünk kell megvenni...

Miért nekünk kell megvenni Schmitt Pál zongoráját?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy kell a szép szőnyeg, a szép mappa, meg az új autó, meg hát hogy egy elnöki hivatal és rezidencia nem lehet szegényes, de talán az olyan magánhasználati tárgyakat, mint a zongora, mégse közpénzből kéne venni. És mit kaphat még Schmitt úr a mi pénzünkből? Nyaralást, golfozást, nyelvtanárt az unokáinak, szép ruhákat, cipőket is?


[link]



2011. okt. 29. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egész nemzetnek fog rajta hegedülni. Zongorázni nem tud. Viszont ha kirúgják, akkor is a "tiéd" lesz.
2011. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elnöki munkakörnek mióta tartozéka a zongora? Csak azért vették meg, mert Schmitt szeret zongorázni. (Egy interjúban mondta.) Nem hinném, hogy Bill Clinton szaxofonját is közpénzből vették volna.
2011. okt. 29. 20:58
 3/7 Iuventus ventus ***** válasza:
92%

"Nem hinném, hogy Bill Clinton szaxofonját is közpénzből vették volna" Én úgy tudtam, Monica az államtól kapta a fizetését...


De viccet félretéve, én úgy tudom, a zongora az állam vagyona, és nem a Palié, úgyhogy lényegében eladható, ha leváltják, és a következőnek nem kell. Így viszont fel lehet fogni úgy is, hogy befektetés...



Én örülnék neki, ha ez lenne a legnagyobb pénzkidobás ma Magyarországon...

2011. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a "Schmitt Pál" rímel a "kislány"-ra, így lehet énekelni, hogy:

Schmitt Pál a zongoooráánáááál, fehééérebb az orgonánál...


Amúgy ez nem olyan kirívó tétel, pláne ha belegondolsz, hogy sok "noname" képviselő évente ennek a többszörösét veszi fel költségtérítés címén (a fizut és bizottsági tagságokat nem is említve), holott havonta ha 1x befárad a munkahelyére és akkor is gombot nyomogat parancsra, amit egy idomított orángután 1 banánért is megcsinálna...

2011. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a zongora a legnagyobb tétel, csak árulkodó...
2011. okt. 29. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket már rég fel kellett volna kötni.
2011. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezeket kivégeztetném családjukkal együtt. Aztán leshetnének.
2012. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!