Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem unjátok, hogy KOPOLELE,...

Assurbanapli kérdése:

Ti nem unjátok, hogy KOPOLELE, mindenkire rá próbálja erőszakolni politikai nézeteit, és kultúrált formában, lenéző módon leszúrja a véleményüket kinyilvánítani kívánó embereket?

Figyelt kérdés
megemlíteném itt még az előítéleteit, a hencegését, és azt hogy mindenhez hozzá kel szólnia, még ha nem is neki szól a kérdés...stb
2011. okt. 31. 06:48
1 2 3 4 5
 1/46 doboszoli ***** válasza:
100%

Mivé válna a világ, ha mindenkinek, mindenről egyforma lenne a véleménye?

Kolopelével elég sokat vitatkoztam, másként látunk sok mindent, ami nem baj.

Kulturáltan tud érvelni, vitázni, észérvekkel meggyőzhető, egyetlen dolog kivételével, mégpedig a Fidesz istenítése.

Ebben hajthatatlan. Az is marad, amíg a saját bőrén nem tapasztalja a dolgokat. (nem kívánom neki). Valószínűleg nem volt még igazán sz.rban, így ABBÓL a székből, igazán sose érzi át EZEKET a problémákat.

Érhető módon, jogosan büszke az elért eredményeire, de valóban elég lenne kevesebbszer hangoztatni. Szeret az "irgalmas szamaritánus" szerepében tetszelegni, (200 emberért felelek, adok munkát), már-már karitatív tevékenységnek beállítva a vállalkozást. Ugyanakkor a másik mondatában kimutatja a foga fehérjét, hogy ha megszívatják, kitelepíti a gyárat külföldre, és 200 ember munka nélkül marad. Ez egy kicsit álságos.

Na mindegy, én eleinte szívtam a vérét, ha csak tehettem, most azt mondom, hogy szegényebb lenne a GYK nélküle.

2011. okt. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek. Mindenáron isteníti a Fideszt. De ha arra vársz választ tőle,hogy valamilyen intézkedés miért jó,vagy éppen rossz,soha nem válaszol érvekkel.

Ő ilyen,vele nem kell törődni.

2011. okt. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

200emberért felel?? itt Mon, nevetséges!

Furcsa egy ember lehet, a szuper vállalata mellett, van ideje a gyken írogatni ,-de legalább szórakoztatja az embereket.... Csak nem Ő is orbánista???

2011. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Egy szerencsés ember ha abból indulunk ki amit leírt magáról, de semmi több. Az hogy lenéz-e, nem minden esetben. Az biztos hogy a vagyoni helyzetet szinkronizálni szeretné az értelmi színvonallal sokszor, ami nem szerencsés. ebből fakad, hogy írhatsz te bár mit érdemben nem fog válaszolni "nem tud" csak hidjük el neki hogy a fidesz a tuti! Számomra olyan lassan mintha nem is lenne az oldalon mert 90% henceg és a hitre alapozza az állításait, 10% ban vitapartner, ami kevés!
2011. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Talán mindenkinek számon kellene rajta kérni, amikor a fideszről azt írja hogy jól csinálja. Hogy hidjük el jobb lesz mindenkinek, hogy írja le miként!


De akkor mindenkinek fel kellene tenni az oldalon a nekiszegezett kérdést.

2011. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
67%

Hé, ha olvasod Kolopele, üdv a klubban! :)


Kemény munka elérni, hogy utálkozó kérdést tegyenek fel rólad, de látom, neked is sikerült. Gratulálok :D


Amúgy, kedves kérdező (aki nem is vagy kedves). Elárulom, hogy ez egy nyílt oldal. Itt nem tudsz személy szerint adott embereknek kérdést feltenni ("még ha nem is neki szól a kérdés"...) ilyen nincs. Ha felteszed a kérdést, akkor ország-világnak joga van válaszolni. Szar ügy, de ez egy ilyen oldal :)


Amúgy meg: ő legalább kulturált formában válaszol, felvállalva a véleményét a nevével. Mindegy, hogy nem tudjuk, ki van mögötte, ettől függetlenül adott emberhez csatolsz nevet. A sok bőnyállal fröcsögő anti-fideszes (vagyis inkább anti-kormányos, mert két éve még ugyanez ment itt, csak az MSZP ellen...) mitől jobb, akik mindössze arra képesek, hogy pfuj a zorbán. És ezzel kimerült a teljes szókincsük?


Vagy neked az okoz lelki orgazmust, ha másokkal együtt gyűlölködhetsz? :)


Nem ismerem a szóban forgó embert, és nem is tudom, igaz-e, amit állít magáról, de ha igen, jól tette. Mindenki előtt nyitva az út, hogy megéljen, sőt. Mindenki véleményt is nyilváníthat. A demokrácia lényege az, hogy nekem van véleményem, neked is van, és az az uralkodó, amit többen hangoztatunk.


Pech, mi? :)

2011. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Én unom.
2011. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

"Kemény munka elérni, hogy utálkozó kérdést tegyenek fel rólad, de látom, neked is sikerült. Gratulálok :D "


Ne hazuggy Bucsér. Én könnyen elértem.


Kirájhekker

2011. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

""Sir Butcher válasza:



Nagyon félreétessz mindent!


Vélemény?

Ok legyen kolopepe-ének véleménye, és mondja azt " nekem bejött a fidesz" ezzel semmi baj.


De ha valaki nem sajnál írni és megindokolja hogy miért is rossz a fidesz gazdaságpolitikája, mire kolopele kijelenti hogy hidje el mindenki hogy amit a fidez csinál az mindenkinek jó lesz!


Akkor szerintem mint egészséges felfogású embernek aminimum elvárása hogy kolopele megindokolja hogy mitől lesz jó!


Ez egy álltalános fideszes viselkedés, sajnos!


Hidd el hogy a fidesz az Isten, csak mert mondom.

És hiába a sok közgáz ellenérv, a fideszesek nem érvelnek csak vakon hisznek!


Mégegyszer leírom, ha valaki azt írja hogy a " számomra jó a fidesz" az ok, de hogy hidd el mindenkinek jó lesz és indoklás nuku! na ez a gáz!!!

2011. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Sz1u ***** válasza:
91%

Kérdező!


Ha szoktad olvasni a kommentjeimet tudhatod (bát mostanában egy kicsit ritkábban vagyok itt), hogy utálom I. Nemzetmentő Viktort, mint a saját salakanyagomat.


DE! ...és ismét csak DE!


Kolopelével (mert ugye "kolopele" és nem gúnyosan, ahogy Te írtad: "kopolele" - immáron Te is lemnézed?) korábban már megvívtuk a kis csatánkat. A végeredmény természetesen 0:0 lett. Nekem is van véleményem és neki is van (úgy, ahogy Neked is). Szemszögemből (és elég sokunk szemszögéből) nézve (egy-két - bár mostanában egyre több - kivételtől eltekintve) elfogult, csőlátású nézeteket vall. Persze az ő szemszögéből nézve ugyanúgy én is, vagy mi is. Nincs is ezzel semmi baj. Viszont (a hencegésétől eltekintve) a legkultúráltabban (ezt Te is elismered a kérdésedben) válaszolgató kommentelők közt van.


A sok kétkedőt pedig tájékoztatom, hogy a cége VALÓS cég (hetente járok arrafelé). Korábbi magánlevelezésünk alapján sincs semmi okom megkérdőjelezni az elért sikereit.


Mint írta is "doboszoli", sokkal silányabb volna a GYK, azon belül a "Magyar poliktika" rovat nélküle.

2011. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!