Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb/szélsőjobbosok egy...

A jobb/szélsőjobbosok egy része mért hívja az olyanokat, , antimagyarnak" kommunistának vagy zsidónak, akiknek nem velük azonos a politikai nézete?

Figyelt kérdés
Szóval h én mondjuk a baloldal felé húzok,és egy szót sem szólok a (szélső)jobb ellen, (vagy ha igen, azt is csak kulturált megfogalmazásban) akkor mért kezdik el rögtön hogy te hazaáruló, kádárista, stb. Mikor én ezekk közül egyik sem vagyok.
2011. nov. 5. 09:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%

"Mert ez a szintjük.

Kb. mint mikor a "baloldal" elkezd fasisztázni."

Azzal a különbséggel, hogy míg a szélsőjobb tényleg fasiszta, a baloldal nem feltétlen kommunista vagy "antimagyar" esetleg zsidó.

2011. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ott a pont
2011. nov. 5. 14:30
 13/30 anonim ***** válasza:
61%

""Mert ez a szintjük.

Kb. mint mikor a "baloldal" elkezd fasisztázni."

Azzal a különbséggel, hogy míg a szélsőjobb tényleg fasiszta, a baloldal nem feltétlen kommunista vagy "antimagyar" esetleg zsidó."


Most igazolódott be, hogy te hü.lye vagy. Egyenlőre antimagyar meg kommunista minősítést nem kapsz, de a hüly.e címet büszkén viselheted.

2011. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

"Most igazolódott be, hogy te hü.lye vagy. Egyenlőre antimagyar meg kommunista minősítést nem kapsz, de a hüly.e címet büszkén viselheted."


Köszönöm, nagyon megtisztelő.

De megtudhatnám, miért is részesülök ebben csodás kitüntetésben?

Ugye nem csak azért, mert nem értesz velem egyet?

Személyes támadások helyett várom az ellenérveket.

2011. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
62%

Nahát,


Hová is soroljam magam?

Baloldalinak mert liberális vagyok? Ez egy alap. A liberalizmus az ami lehetővé teszi hogy legyen véleményed, melyet kimondhatsz, és hogy ne születési előjogok határozzák "csak" meg azt hogy ki vagy és ki lehetsz.

Szeretem ezt a hazát annyira hogy vállalom a hibáit is, akkor náci vagyok innen, hazaáruló komcsi onnan?

Viszont nem tulajdonítok jelentőséget a szent koronának, akkor már mindenki utál?


Ha valaki csak magyar és kész az mi? Senki?

Van véleményem és nem sarkalatos.


Érdekes ha valamivel nem értek egyet az magyarsággal kapcsolatbani legendákkal akkor már egyből azt kapom te nem vagy magyar?

Nem vagyok, szerintük.

De mikor adót fizetek akkor hülye vagyok!

Szerintük.

Pedig ez a hazád szolgálja, szerintem.

Szerintük hülyeség.


Mindenki nézzen magába és foglalja össze, akkor érdemes magyarnak lenni ha csak a melldöngetés megy vagy akkor mikor ugy érzed teszel is valamit ezért a "k.... országért".


Megjegyzem Gy. F. az öszödi beszédében ez a jelző nagyobb hazaszeretetről tanuskodott mint bármely szélsőjobb ömlengés, mert ez egy kifakadás és fejmosás volt a pártjának és arról szólt hogy tenni kell valamit hogy jobb legyen, még ha nem is birom GY. F. et ezt el kell ismernem.


Nem azt mondtam hogy MAGYAR vagyok és azt sem hogy NEM.

Az vagyok és ez a hazám, és ne más mondja meg hogy mi vagyok.

Nem vagyok rá büszke de mégis szeretem, akkor ez mi is?

Nem tartom magam jobbnak többnek mert ez vagyok de kevesebbnek se.


Most aki akar véleményezhet.

2011. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó: a legértelmesebb válaszoló vagy, egy az egyben így érzek én is.
2011. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt bárki félreértené én se vagyok tiszta magyar.
2011. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm, nagyon megtisztelő.

De megtudhatnám, miért is részesülök ebben csodás kitüntetésben?

Ugye nem csak azért, mert nem értesz velem egyet?

Személyes támadások helyett várom az ellenérveket."


Azzal, hogy a szélsőjobb egy elég tág gyűjtőfogalom, a Jobbik féle konzervatív pártoktól a náci párt is beletartozott. A fasizmus megy egy olasz nacionalista eszmbe, elég nagy ostobaságra vall egy magyar politikára vonatkozó kérdésben azt feltételezni, hogy olasz szélsőjobbos pártokról van szó. Csupán ezért érdemled ki az orbitálisan h.ülye címet.

2011. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

"Nahát,


Hová is soroljam magam?

Baloldalinak mert liberális vagyok? Ez egy alap. A liberalizmus az ami lehetővé teszi hogy legyen véleményed, melyet kimondhatsz, és hogy ne születési előjogok határozzák "csak" meg azt hogy ki vagy és ki lehetsz."


Ez nagyon szép és jó, de a liberalizmus kb már a XIX. század második harmada óta nem erről szól. Addigra ezek a jogok nagyrészt (nem mind) megvalósultak és ezzel a liberalizmus becsődölt. Ezt a korszakot hívják a liberalizmus válságának. Elérte amit akart, és nem volt célja. Így jutott el oda mára, hogy semmi mást nem tud csinálni, mint vélt vagy valós elnyomást keres és kérés nélkül áll ki mindenki vélt vagy valós jogaiért.

Amúgy a liberalizmus kezdetben együtt járt a nacionalizmussal. A céljaik egyeztek. A nacionalisták önálló nemzetállamokat akartak, parlamentáris demokráciával és a polgári jogok biztosításával, tehát a libsik is támogatták. De mint mondtam, ez az elv mára teljesen kifújt.



"Megjegyzem Gy. F. az öszödi beszédében ez a jelző nagyobb hazaszeretetről tanuskodott mint bármely szélsőjobb ömlengés, mert ez egy kifakadás és fejmosás volt a pártjának és arról szólt hogy tenni kell valamit hogy jobb legyen, még ha nem is birom GY. F. et ezt el kell ismernem."


Egy nem normális megalomán ámokfutó a Feri is. Nem hazaszeretetből mondta azt, hanem mert látta, hogy sülyed a hajó. Ő volt az elnök, nem az ő bukása ez? Mi a makkért a párttagokon kéri azt számon, hogy egy szerencsétlen majom került az ország élére? Hm?

2011. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
42%

"Bár horvát ősökkel egy kicsit több tiszteletet mutathatnál a magyarság iránt."

Ki mondta, hogy nem tisztelem a magyarokat?

Egyébként meg: akinek horvátok az ősei miért is kéne több tiszteletet mutatni a magyarság iránt?

2011. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!