Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Lovasroham...

Mi a véleményetek Lovasroham 2006. okt.23 c. festményről, amit az állam rendelt meg az adófizetők pénzén?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 8. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Semmi köze az akkori eseményekhez! Egyetlen rendőr sem döfött le földön fekvő fehérruhás lányt. Ez a történtek meghamisítása. Nem menti a "művészi szabadság".

Inkább a rendőröket6 dobáló,randalírozó csőcseléket kellett volna megfesteni.

2011. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Ez az, ami igazán elkeserítő ebben az országban. Az, hogy ilyen lehetéges, ez előfordulhat.

Sajnos haonlókat minden kormányzat végbevitt, de ilyen rosz gazdasági helyzet még nem volt, és mégis ezek is újból képesek megtenni ezt, vagy hasonlót.

Szerintem ez rettenetes képet fest a vezetőinkről, de lassan arról a népről is, aki ezt tétlenül tűri el.

2011. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó darabnak fessék meg a közpénzeket elherdáló Orbán Viktor képét is.
2011. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nincs műértéke ennek az "alkotásnak", csak egy fizetett politikai reklám. Úgy látszik nincs fontosabb helye ennek a pénznek sem.
2011. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Következő az lesz, hogy búzamezőkön sétál kitárt karral a nép leányai meg ragyogó arccal babos kendőben kaszálnak körülötte vagy mi?
2011. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sz1u ***** válasza:
87%
Miért nem azt festtette meg Viktor, mikor hanyatt-homlok menekült az Astoriától páncélozott autóval, a hívei felhergelése után (a randalírozó csőcselék odaérkezése előtt)?
2011. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas és felfoghatatlan. Én úgy nagyjából erre számítottam az Orbán-rezsimtől a választás előtt is, ami bekövetkezett, de időről időre én is meglepődök. Ez egy akkora baromság, amit nem bírok felfogni, nem értem mi a haszna nekik. Rajtuk röhög már az egész ország. Talán már a püspökladányiak is, akik nem régen még 60 valahány %-kal a FIDESZ-re szavaztak.
2011. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Sz*r. Szó szerint.
2011. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Erre van pénz, de az iskolák fűtésére nincs!


Üsd a Fideszt ahol éred, ezzel is a gyereked véded!

2011. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bumbi02 ***** válasza:
97%
mint írták müvészetileg 0. kb olyan mint a Rákosi korszak propagandája, politikai célra megrendelt müalkotások... szánalmas... remélem ezt is leöntik ketchuppal vagy kaszinótojással, mert ez minimum megérdemli.
2011. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!