Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most választásokat írnának...

Ha most választásokat írnának ki, és megnyerné a Fidesz, ami elég valószínű, ki lenne a baloldalon, aki majdnem olyan erős, mint ők? Ki lenne a jelentős ellenzék?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
A kérdező kommentjére az a válaszom, hogy igen. Nem lesz olyan baloldal, aki bármilyen módon bele tudna szólni a dolgok menetébe. A FIDESZ-nek minden valószínűség szerint kétharmados többsége lesz, és azt csinál az Alkotmánnyal, az országgal, meg velünk, amit akar. De ez se lesz örökké így, mert szerintem ők is viszonylag hamar megbuknak, elvesztik a marha nagy népszerűségüket, mert olyan előzmények után, ami itt az elmúlt 20 évben volt, ők se tudnak jólétet varázsolni. Elképzelhető egy még nagyobb krízis, mint ami most van, amibe már a FIDESZ is felmorzsolódhat, és teljesen új politikai erők vehetik át a terepet. Hogy kik, azt ma nem lehet megjósolni. De hasonló morális válság után más országokban is volt példa arra, hogy a régi politikai erők/pártok eltűntek, és teljesen újak jöttek a helyükre (pl. Olaszország).
2009. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is így sejtem. Remélem, a végén valami jó sül ki belőle...
2009. máj. 14. 18:03
 13/13 anonim ***** válasza:
Így van a Jobbik lesz a legerősebb ellenzék sztem.
2009. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!