Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engem az, hogy a Fidesz...

Engem az, hogy a Fidesz nagyképű módon azt hangoztatja hogy jó irányba megy az ország miközben láthatóan minden romlik, a régi kommunista rendszerre emlékeztet. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Bár több dologban is emlékeztetnek a komcsikra...
2011. nov. 26. 23:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Esküszöm én is ezen gondolkodtam a napokban!
2011. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
Az a véleményem hogy csak a Jobbik! Nemsoká' menekülni fognak a tetvek mert ébredezik végre a haza!
2011. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
igazad van kérdező.
2011. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
de könyörgöm hagyjuk már azt a jobbikot...
2011. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%
Janos előbb tájékozódj ne csak egyből hülye Jobbikosozz meg könyörgömözz... ezért tartunk itt mert az emberek nem tudnak kilépni azokból a "dobozokból" amikbe be vagyunk zárva hogy(jobbik)-OS meg FideszES stb..."Egyszer összefogni kéne nem oltogatni egymást mert hit az én barátom de ellenségem az egyház..."
2011. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

"Egyszer összefogni kéne nem oltogatni egymást"


Pont ez az amire a jobbikosok képtelenek, ha valaki nem jobbikos az egyből antimagyar zsidóbérenc

2011. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Alaknak igaza van abban hogy a jelenlegi kormány ellen lassan már csak összefogva tudunk mint tenni, de Szabadosi Jánosnak viszont abban van igaza, hogy a szélsőjobb szívesen hív mindenkit zsidóbérencnek, antimagyarnak, stb, akinek más a politikai nézete.


Szóval, én örülnék ha a magyar emberek pártállást félretéve megszabadítanák az országot a fidesztől, de nem szeretném jogy a jobbik jöjjön a fidesz helyére.

2011. nov. 27. 00:03
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Engem nem emlékeztet a kommunizmusra, mivel az szocializmus volt.


Nincs kedvem "éltetni" azt a rendszert, de akkoriban a hülye szövegekért cserébe/ mellett, legalább nem halhattál éhen, nagyobb esélyed volt lakáshoz, munkához jutni stb.


Sajnos gazdaságilag már ez sem volt fenntartható, várható volt, hogy mi lesz belőle.


Most viszont pillanatnyi pozitívumai sincsenek a Fidesz ámokfutásának.

2011. nov. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
kicsit "áskálódjatok" a jobbik után...olvassatok,tájékozódjatok és rájöttök hogy nem feltétlen igaz amit állítotok...Abban egyetértek hogy pártok nélkül egy célért küzdve lenne a legelérhetőbb a siker de nagyon kitalálták azok ott fent...ám a mai helyzetben csak a Jobbiknak lennék képes bizalmat szavazni és fogok is de ha ők sem javítanának a helyzeten akkor jön aminek jönnie kell: "1848,1956...egy újabb évszám hamarosan kopogtat". + hogy igazatok legyen és ahogy említettem ezzel én is így vagyok:"Amíg a népemet pártokra osztják, nem fog lábra állni az ország..." Szép estét!
2011. nov. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

"kicsit "áskálódjatok" a jobbik után...olvassatok,tájékozódjatok és rájöttök hogy nem feltétlen igaz amit állítotok.."


barátom, én párttagokat is ismerek, még párttagságuk előttről...


hidd el, hogy a politika és a pénz szaga senkinek nem büdös


le se fognak sz@rni téged vagy az országot, nekem elhiheted.


Fölösleges is magyarázni, hogy mi tájékozódjunk stb.


Szerintem neked kéne.

és nem a kurucról.

2011. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!