Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor kormányellenes tüntetés...

Amikor kormányellenes tüntetések voltak és a rendőrök verték a magyarokat, akkor azok miért nem hajtottak bele a rendőrökbe kocsival, vagy dobálták őket a tetőkről?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:03
 1/10 titak ***** válasza:
96%
Neked nem volt elég a tank és a molotovkoktél?
2011. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Te egy agresszív pszichopata állat vagy.
2011. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

A rendőrök NEM a rendes magyarokat próbálták megfékezni,hanem a randalírozó csőcseléket. Nagyon sok rendőr megsérült akkor.

A csőcselék így is nagyon sok kárt okozott a belvárosban.

2011. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért mert ezt a kérdést feltettem, egy állat vagyok? Nem tudtam, hogy kérdezni se lehet.
2011. dec. 30. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Lehet kérdezni, de előtte nem árt tájékozódni az akkor történtekről.

A kérdése stílusa is kívánni valót hagy maga után. Rendes embernek eszébe sem jut rendőrökbe belehajtani,vagy tetőről dobálni őket.

Ezért neveznek állatnak.

2011. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért sok ártatlan járókelőre is rátámadtak, sajnos. De az emberek már csak ilyenek, megijednek a rendőröktől.
2011. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Épeszű, ártatlan járókelő nem megy oda a randalírozók közé. Ha igen,akkor ne csodálkozzon,hogy a rendőrök őket is randalírozónak hiszik.
2011. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Azért nem mentek nekik kocsival, mert tüntetés volt, nem háború, még ha külsőleg úgy is tűnt. Nem akartak megölni senkit.(talán csak néhány elvakultabb)

Egyébként pedig van pár millió magyar az országban, akiket valamiért nem bántottak akkor a rendőrök. Vajon miért? Talán mert nem voltak ott?

2011. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lángszórókkal kellett volna pörkölni a rendőröket az mindkettőnél hatásosabb.
2012. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, úgy nem is lehet kormányt váltani, hogy egy maréknyi ember időnként kiáll egy-két sztranszparenssel, mint egy szerencsétlenség,már bocs a kifejezésért, de ez molyfing.A randalírozás szükséges lehet, ha másra már nem figyelnek oda az illetékesek.A mostani tüntetéseken szerintem csak mosolyognak, már ha egyáltalán észreveszik, de hogy változás nem lesz, arra mérget vehettek.

miért nem hajtottak bele a rendőrökbe kocsival, vagy dobálták őket a tetőkről?

Mert birka tipus a magyar.

2012. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!