Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A deviza hitelel kapcsolatos...

A deviza hitelel kapcsolatos dolgok szerintetek megoldotta a problémát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen dologra gondolsz?
2012. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyanokra ami esetleg a már bajba juttot vagy már árverezésre bocsájttot ingatlanok.

Azoknak is megoldódot ez a probléma?

2012. jan. 12. 12:25
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha nem akkor ti mit csinálnátok a kormány helyébe?

Tipp: ???

2012. jan. 12. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem oldott meg semmit a kormány,onnantól,hogy kitalálták a végtörlesztést,a bankok olyan feltételeket szabtak (és kamatot emeltek),ami ellehetetlenítette a többséget,tehát csak tényleg nagyon kevesen tudták/tudják kinyomni egyben az ingatlanra terhelt devizahiteleiket.Valamint az újabb moratórium is inkább csak még nagyobb slamasztikába nyomja azokat,akik már belebuktak,mert tavaszig még sok kamat és egyéb költség is rájön az amúgy is horribilis összegekre.

Hát a nemzeti eszközkezelőről meg még nem hallottam,hogy akár egyetlen bajbajutottól is megvásárolta volna az ingatlant.

2012. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és,hogy mit tennék a kormány helyében?

Tekintettel arra,hogy mindebből óriási extraprofitjuk van a bankoknak? (lsd.Csányi-OTP 2011-ben megduplázta a vagyonát)

Igazából nem tudom,próbáltak fellépni valamennyire a bankok egyoldalú intézkedéseivel szemben,de nem láttam/hallottam eredményt a végtörlesztéses témán kívűl.

Szerintem ez egy nemzetközi buli volt,tudták jól,hogy mi lesz a vége és valakik kegyetlenül meggazdagodtak ezen a válság nevezetű gazdasági húzáson.

2012. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!