Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még több bőrt akar lehuzni...

Még több bőrt akar lehuzni rólunk a kormány? Mit szóltok hozzá hogy kötelező renszámcserét akar a fidesz?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 20. 06:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Azt szólom hozzá, hogy forduljanak fel!
2012. jan. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%
nem gond, de szebb legyen mint az előző
2012. jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem 8, de nem fizetek érte.
2012. jan. 20. 07:19
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
szerintem " 8 " -ból nem úszod meg :D
2012. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Valahogy pótólni kell az új adórendszer miatt kiesett pénzt, amit a gazdagok visznek haza...
2012. jan. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%

Buszke, nézd a jó oldalát, egy halom embernek lesz munkája. Hónapokig fog pörögni a gyártósor, munkahely -> fizetés -> költekezés -> gazdasági motor -> stb. -> bla, bla, bla.


:D

2012. jan. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Ez ismét egy olyan megoldás ami azt mutatja hogy direktbe már nem tudnának pénzt kihúzni a zsebekből, ezért közvetve teszik. Hiszen minden autóra érvényes lesz, amit aki képes az beépít majd a termékek és szolgáltatások áraiba.



De nagyon rossz az irány, hiszen ez is egyszeri bevétel, és jövőre újabb rendszámok lesznek?

2012. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Mert mindent a maguk formájára akarnak igazítani. Mindegy mennyibe kerül is. Ország átnevezés, utcák átnevezése, közintézmények stb. átnevezése 1500 törvény hozása.

Mind mind pénz tőlünk. Csak mert mutatni kell az erőt.

2012. jan. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeség, a hvg és az index csak kelti a kormányellenes hangulatot.

100%, hogy nem lesz ilyen, max. az új autóknál lesz új rendszem, meg esetleg amikor vizsgáztatni kell egy autót X év múlva, akkor lecserélik.

2012. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha be is vezetik. Az elöző hozzászólásba is emlitették, hogy csak szerintem is vizsgakor cserélik le. Ami normális vagy adás-vételnél.

Ez egy olyan bevételi forrás ami 2-3 évig tart! Ez rövid távú pénz szerzés. Na meg ugye sokan leteszik az autót a benzin ár miatt! Azt meg megsporólják amikor fizetni kell a rendszám tábla miatt.

Nincs ezzel semmi baj! Legalább tudom majd, hogy te melyik megyeszékhely felől jöttél. :)

2012. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!