Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a helyzet a tatárszentgyörg...

Mi a helyzet a tatárszentgyörgyi gyilkossággal? Tényleg megvan az elkövető?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Állítólag tényleg megvan, és az elköveti cigány. Tehát mégsem volt az rasszista indíttatású gyilkosság. Kolompárék mikor fognak bocsánatot kérni a magyaroktól?


Egyébként a történet lényege röviden: állítólag egy másik "tisztességes" cigány telkére jártak lopni (ha úgy tetszik oda, ahova már valaki más pisilt), és ez nem tetszett annak a bizonyos cigánynak, ezért megleckéztette őket. Olyan tipikus.

2009. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Hál' Istennek már egymást is írtsák!
2009. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Előttem válaszolónak igaza van.

Ja, és persze a cigány önkormányzat mittudoménkicsodájának a felgyújtott háza is inkább biztosítási csalás, mint bosszúhadjárat a cigányok ellen. 28 misire biztosíttatni egy 5 milliót érő házat, aztán "véletlenül" kigyullad...

2009. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Na igen én ezt már az elején mondtam, hogy vagy leszámolás vagy uzsorások voltak. Most kiderült, hogy igazam lett
2009. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Valami forrás arra, hogy megvannak? Mert még a radikális jobboldali portálokon se találtam erről infót.
2009. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Találtam forrást, íme:

[link]


Radikális hírportál az igaz, de említ forrást is az Echo TV is bemondta ma este.

2009. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Köszi, valamit elnéztem akkor mert én is kerestem a kurucon.
2009. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen a liberális, fajvédő média erről nem számol be, ez nem érdekük, hiszen így nem lehet a Magyarra azt mondani, hogy rasszista. Így nem lehet megtörni, elnyomni! IGEN! A rendőrség letartóztatott 2 férfit, akik alaposan gyanúsíthatóak a gyilkosság elkövetésével. Mindketten az örkényi cigány maffia tagjai, és cigányok! A rendes, dolgos, becsületes cigány férfi, az áldozat sajnos olyan helyen lopott, majd kereskedett ahol nem volt engedélye. Annak pedig ez az ára.., mármint náluk!

Van ennél csúnyább dolog is. Van ezeknek egy-két szócsövük is. A díszpéldány a bűnöző Kolompár Orbán!

"A stratégia világos. Fedőneve: MCF Roma Összefogás Párt, alias politikai bűnkartell. Szó szerint. Hír: Fel kellett függeszteni a Kolompár Orbán és társai ellen folytatott büntetőeljárást a Kecskeméti Városi Bíróságon.


Ez a legújabb. Kolompár ugyanis képviselőjelölt, indul az EP választásokon. S ilyen minőségében mentelmi jogot élvez. Az ember már fel sem háborodik. Csak sír a lelkében és kérdez: Előfordulhat ilyen?


Claude Berri óta tudjuk, egyedül nem megy. Jönniük kell a „spanoknak” is, hisz’ egy cigány nem cigány. Épp ezért K. László, a per másodrendű vádlottja is indul a választásokon jelöltként. Kiváló politikus ő, semmi kétség és ezt mindenki tudja róla (?). Vajh’ a választásokon is így indult? „Szavazzon K. Lászlóra és az MCF listájára!”


Szép. És ne gondoljuk, hogy a cigányok nem fogják őket beszavazni! Kolompár a cigányok tezsvíre, ő biztosan tudja, mi a jó a többségi kisebbségnek. És egyébként is, micsoda kirekesztés volna, ha nem kerülnének be?! Elég rasszista az ország így is, hát ha még kiesnek a beszavazó-showból. Akkor jön majd csak igazán a Mohácsi vész! Hiszen ki már úgysem kerül újból (van Isten?).


Kérdés: milyen jogrend az olyan, ahol képviselői státusba menekülhetnek a 7,2 milliós sikítással gyanúsított előzetesek? Megerőszakolok, megölök egy 7 éves kislányt, majd indulok a választásokon, amiért mentelmi jogot kapok, és ezzel ugrik is a tárgyalásom? És a végén még be is jutok Brüsszelbe! Gyönyörű. Vona köznyelvbe iktatta a politikai bűnözés fogalmát. De, hogy e szó ennyire kézzelfoghatóvá válik, arra bizonyosan nem gondolt. Azonban ha már szóba került a politikai bűnözés - esetünkben pedig mindezt átfedi a cigánybűnözés is -, akkor tessen szíves lenni szólni valamit az uniós kollégáknál! Egy dolog, hogy körmönfont, ex-kommunisták díszítik az EP-t, de kikérem magamnak, hogy mindez a díszes társaság – ráadásként - pitiáner bűnözőkkel tarkíttassék!


MCF Roma Összefogás Párt. Ez tehát a neve a legújabb polgengszter menekülttábornak. Még nincs is hatalom közelbe, de már fullon van bűnözőkkel. De ha itt így van, mi lehet a hatalmon lévők körében? Belegondolni is nihill. Viszont bizonyos lett valami, amit eddig csupán sejtettünk: kiderült, hogy miért is jött létre az MCF…"

2009. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utólagos bölcsességgel, de be kell látni, ez csak egy jobboldali kacsa volt.
2009. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!