Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elhiszitek, hogy van még...

Ti elhiszitek, hogy van még szabadkőműves mozgalom? És hogy megfigyelnek, tudat alatt irányítanak minket?

Figyelt kérdés

Egy-két hete utánanéztem a dolognak. Youtube-on van több ismertető dokumentumfilm, mindet végignéztem...


Akit érdekel itt van az első rész az ötből, többit megtaláljátok: http://www.youtube.com/watch?v=Mnq52PkYQk0


Kb az jön le nekem, hogy mindenhol ezek a szabadkőművesek vannak,behálózzák az országot, sőt az egész világot. Az amerikai dolláron a jeleik vannak mindenhol (pl a háromszögbe a szem)... Sőt itt Mo-n is lehet csatlakozni hozzájuk, Budapesten a Pozsony utcában van irodájuk. Csak kérdés ha csatlakozol akkor mit csinálnak veled?

Én valahogy már elhiszem hogy egy közös szövetségként irányítják az embereket! A pénzért mindent megtesznek... Miért ne lennének ebben benne a mi vezetőink is? Pl az európai vezetőkkel? Ki tudja hogy miket beszélnek meg amikről nekünk fogalmunk sincs?


Nem tudom hogy jön ide, de sokszor eszembe jut az amerikai 51-en körzet. Szupertitkos dolgok folynak ott: egyszer valaki haza akart menni elmesélni mi történik ott, de már nem ért haza... Ennyi erővel itt Európában is folyhatnak ilyen szupertitkos dolgok, amikről soha nem fogsz tudni! Meg miért titkosítanak dolgokat 30-50-100 évre??!!


Nem tudom mit higyjek, de azt hiszem hogy szemmel vagyok tartva most is. Ha telefonálok, lehallgatják, ha szavazok (ezzel a cédulával) akkor nyilván vagyok tartva, a vásárlásokról nyilvántartanak.. tulajdonképpen mindent tudnak mikor mit kivel hogyan miért csinálok!


Várom a véleményeket! :)


22/L


2012. jan. 27. 09:36
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
24%
Ezek az összeesküvés elméletek azért vannak,hogy az ostobáknak legyen min parázniuk.
2012. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Nem parázok. Hanem tudom és hiszem. Aki nem akar az ilyenekről tudni, az gyáva és fél! Nekem ez a véleményem. Mindenhol nyilvántartanak ugyanúgy téged is... csak szólok hogy a facebookon is ha van valaki, nyomonkövetik milyen oldalakat látogattál meg, stb. Munkáltató elkérheti... ugyanúgy ahogy iwiw-en is utánanéznek az embernek! Ha nem hallottál még ezekről akkor sajnálom. Én biztos forrásból tudom, hr-es ismerőseim mondják el az ilyeneket.
2012. jan. 27. 09:45
 3/55 anonim ***** válasza:
93%
Persze, beleszólnak a közéletbe és a politikába. Megmondják neked miről mit gondolj.
2012. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, nyilvánvaló hogy van a világnak egy vezető és hihetetlen gazdag rétege. Arra is mernék fogadni, hogy a leggazdagabbak, nem a tuaregekkel vagy a busmanokkal fognak barátkozni. A pénzvilágban a pénz, ami működteti a dolgokat és akiknek sok van, azok a mértéktől függően egymásratalálnak. Üzletelnek egymással vagy egy közös cél elérése érdekében az az biztos hogy összefonódnak az érdekek és valamilyen szövetség kialakúl!

Az is tény hogy a pénz töménységű jelenléte olyan területeket nyitnak meg a nagyon gazdasg és nem mindíg tisztességes emberek rélszére, amikkel korruptciót gerjesztve használhatnak ki folyamatokat. Olyan helyeken fejthetnek ki nyomást, hozhatnak létre szervezeteket, kerűlhetnek be a döntéshozatalokba amit képesek hosszan és számukra következmények nélkül kihasználni.

Ez a rendszer már nagyon rég és egyre kifinomúltabban létezik és fejlődik. Az az gyakorlatilag mindenhová elérhet a keze bizonyos csoportoknak, névtől függetlenűl.

Nem túlzás ma azt állítani, hogy néhány érdekcsoportnak a kezében van a világ gazdaságának a meghatározó része.

Persze nem minden az övék, de a főbb gazdasági vonalakat a kedvük szerint és a sajáthasznukat kiszolgálva alakíthatják.


De néven nevezni?


Minek!

2012. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 Antimod ***** válasza:
41%

Vannak szabadkőművesek, de a róluk szóló legendák valóságtartalmát oszd el legalább kettővel. Befolyásos emberek, de nem tartják a kezükben az egész világot.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
89%

"Csak a kis titkokat kell rejtegetni.

A nagyok titokban maradnak, biztosíték a köznép hitetlensége"


Az igazság előbb-utóbb megállíthatatlanul kifog derülni, minden tekintettben.

2012. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
72%

"Ezek az összeesküvés elméletek azért vannak,hogy az ostobáknak legyen min parázniuk.



Igazán ostobák azok, akik nem képesek a saját kereteiken túllátni, és nem hiszik hogy léteznek okos emberek, akik sok sok éve már generációk óta meghatározzák a világ gazdasági életét.


"Mint a hangya a maga 2 dimenziójával, akinek hiába magyaráznád hogy létezik fent és lent"

2012. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

5.! Biztos vagy te ebben? És honnan tudod? Voltál a csoport tagja?

Sőt, kérdés hogy ha belépsz, egyáltalán engednek kilépni? Mert semmilyen infót nem tudsz róluk igazából! Vagy lepuffantanak ha kinyitod a szád? Vagy hogy van ez?

2012. jan. 27. 10:01
 9/55 Antimod ***** válasza:
9%

"5.! Biztos vagy te ebben? És honnan tudod?"


Nem vagyok biztos benne, de olyan ez, mint a "zsidó világösszeesküvés". Féligazság, erősen túldimenzionálva.

2012. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Biztos van zsidó összefüggés is... glom erről sincs semmi fogalmad, hogy bizonyítani tudnád, hogy nincs ;) csak van egy elképzelésed.
2012. jan. 27. 10:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!