Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem válaszolt Vona úr...

Miért nem válaszolt Vona úr erre nekem?!

Figyelt kérdés

Kedves Vona Gábor!


Én egy 14 éves fiatal srác vagyok, és azért írok önnek, hogy szeretném, öntől megkérdezni

miért kell elítélni a melegeket.

Azokat a melegeket, akik boldogan szeretnének élni, nem magassarkúban járkálnak, nincs, rajtuk 8 kiló alapozó illetve nem járkálnak rózsaszín cuccokban stb.

Civilizált emberek vagyunk, maguk állandóan ugyan a programban nem szerepel de, ha az utcán meglátunk két csókolózó férfit, akkor odamegyünk és megverjük őket.

Minimum annyira, hogy kék-zöld legyen, maximum annyira, hogy nagyobb baja ne legyen „egy b*zi miatt én nem ülök..”.

Erre a válasza: Mert, mit mondok a gyermekemnek, ha meglátja az utcán, összezavarja a gyereket.

A homoszexualitás nem ragályos… mert mindig ezzel jönnek, hogy a fiam is az lesz… a géneken múlik és talán még azon, hogy a gyerek előtt megvan e az a bizonyos „ férfimodell” akitől tanulnia kell.

Tudom, hogy arra számított a levelem elején, hogy most én itt elkezdem szidni a Jobbikot, nem az nem én vagyok!

Ebben az országban önök (is), rendet akarnak a homoszexualitásra pedig nem lehet úgy tekinteni, hogy nincs!

Mert van, lesz is és volt is!!

Tehát ott tartottam, hogy élnek normális meleg emberek is.

Nézzünk például, engem normálisan tanulok, nem lopok/nemis fogok.. civilizált emberhez méltóan viselkedek stb. Ennek ellenére tavaly kijött valamelyik újság cikkében, hogy a MELEGEKET sokkal jobban elítélik, mint a romákat.

Semmi bajom a romákkal! Lásd: A „feketeszemek..:)” nem lopnak, tisztességesen fizetnek adót és ők is civilizált emberhez méltóan viselkednek.

DE.. Mikor a faluszélén lévő romakisebbség tagjai bevonulnak a kocsmába, szétvernek mindent és távoznak, vagy szétlopkodják a falut és még esetleg ezek mellett lopkodnak összevissza ezek után

én, mint törvénytisztelő állampolgár jobban el vagyok ítélve.

Csakis azért mert meleg vagyok.

KÖSZÖNÖM SZÉPEN

GRATULÁLOK EZ IGEN MAGYARORSZÁG!!


Várom válaszát email/az oldalon közzétéve/videóüzenet

Amelyik szimpatikusabb

Üdv:Egy meleg srác



2012. febr. 19. 21:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Biztos túl elfoglalt. De amúgy miért másoltad be ide a levelet? A kérdés szempontjából irreleváns.
2012. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Hát.. "itt talán nagyobb nyilvánosságot kap" de még egy két helyre elfogom küldeni.. túl elfoglalt bla bla bla..
2012. febr. 19. 21:52
 3/42 anonim ***** válasza:
46%

Haver.


Sem a Jobbikot sem Vonát nem érdekli hogy te homi vagy.

De ne tagadd hogy ez deviancia, reprodukció képtelenség.


Nem lehet egy társadalomnak, főleg egy halódónak ilyen családmodelt elfogadni, hiszen ez a többségi társadalom érdeke.


Az az, egészen nyugodtan légy aki akarsz, csa ne akard hogy ezt hivatalossá és értékelhető családmodellé tegye a többségiránt felelős politiki párt.


Az hogy sokan viszolyognak a honosz. tól, meg nem lehet számon kérni senkin. Hiszen ha bele gondolok hogy egy hasival, hát belőlem undort vált ki.

Lehet ha valahol megismerkednénk még össze is barátkoznánk, de ha kiderűlne a szexuális beállítotságod, nem lenne rajtam számonkérhető a belülről feltörő viszolygás. Ami lehet hogy egy idő után elmúlne, és lehetnénk barátok, delehet hogy soha.


Remélem megértetted, hogy semmi bajom a homikkal, de nem tartom egészségesnek és nem érzem magam kellemetlenűl bevallani hogy van bennem egy adag viszolygás.

2012. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
2%

Jahh még annyit.


Pld két leszbivel már más a helyzet.

Ott elbasáskodnék harmadiknak.


Az az nem maga a deviancia, vagy maga az ember ami viszolygást kelt bennem, hanem pusztán a nemiségem győz a tudatom felett.

2012. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Advocatus Diaboli ***** válasza:
48%
Ha nem fogadtok örökbe gyereket, nekem mindegy mit csináltok. De azt, hogy egy kisgyerek ne adj isten véletlen azt lássa, hogy apuci gyömöszöli apuci, apa smacizik apával stb. Én ezt elég durvának tartom. Biztos, hogy a gyerekből is homi lenne.
2012. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
42%
Ember akinek épp elméje van az nem homi. A homi az egy genetikai zsákutca és mint hetero el itélem a homokosokat. És pedig azért mert az a NORMÁLIS HOGYHA NŐ ÉS FÉRFI VAN EGYÜTT. Értjük kérem?
2012. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
60%

"A homi az egy genetikai zsákutca és mint hetero el itélem a homokosokat."


Ezzel magadat minősíted. Kijelented, hogy genetikai(!) zsákutca, ezért elítéled, de kérdem én, hogyan lehet az ember befolyással a saját genetikájára? Olyanért ítélsz el embereket, amiről nem is tehetnek, kb mintha egy rákos embert gyűlölnél, mert beteg.

2012. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Problem2 ***** válasza:
92%

Ügye ez csak valami rossz vicc?Há én be***rok:DXXD

Ezt be is linkelem a kurucra.Azért ez már az abszurdisztán abszurdisztánja.

Nem akarlak megbántani ,de ezen Vonán röhögni fog (ha egyáltalán eljut hozzá).

Amúgy a normális melegekkel nincs bajom ,de akkor is ,a 4 fal között!

2012. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy sima kis provokáció:)) Kizárt hogy ezt a levelet egy 14 éves surmó homár fogalmazta!! Egyébként az a legelviselhetetlenebb a melegekben hogy lépten-nyomon tudtunkra akarják hozni másságukat!! Ki a francot érdekli mit csinál a hálószobájában! Ez magánügy nem reklám, akár heteró vagy akár homó.

36F

2012. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
55%
egész konkrétan én is leszarom a melegeket addig,amíg nem szopják egymás dákóját kamerákba,nem csókolóznak ott ahol legtöbben látják őket,nem vonulgatnak fel ócska bu*zis jelmezekbe,mer én se megyek felvonulni mer a csajokat szeretem,vagy mer 2 szemem van,egyszerűen nem kell provokálni nem érdekel senkit az undorító beállítottságotok.
2012. febr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!