Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmenjek holnap szavazni? Nem...

Elmenjek holnap szavazni? Nem sok értelmét látom ennek az egésznek..

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Hát akkor ne menj,lehet én se megyek még majd eldöntöm
2009. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Igen

Szerintem ez állampolgári kötelesség.

Szavazz lelkiismereted szerint.

2009. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Ha másképp nem tudsz dönteni :)

2009. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen, menj el mindeképp kérlek!

Ha Kolompár Orbán bejut az EP-be, a Roma összefogás párttal, akkor a 10 milliós sikkasztási tárgyalását ismét elodázzák!

2009. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Ha úgy érzed, hogy neked _teljesen_ mindegy, milyen lesz az EU következő 5 évének politikája és ki képvisel minket ott, akkor ne menj.

De akkor 5 évig minden EU-val kapcsolatos dologgal tökéletesen elégedettnek kell lenned, hiszen neked lesz a legkevesebb jogod bármit is kritizálni.

2009. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.Eddig sem sokra mentünk az Unióval.Csak az Uniós árakkal gyötörnek,de Uniós bérekről senki nem beszél.Talán egy jót látok benne a határnyitást.
2009. jún. 6. 16:28
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem az unióról kell szavazni, az már ténykérdés, hogy bent vagyunk, viszont nem mindegy, hogy az EU parlamentben milyen kik képviseljék Magyarországot. Erről kellene szavazni holnap, nagy kár, hogy pártok nagy része is ezzel ellentétben belpolitikai kampányt folytatott, és gyakorlatilag csak két jelenleg parlamenten kívüli párt (Jobbik, és az LMP) rendelkezik kidolgozott EU programmal. Ha a jelenleg parlamentben lévő pártok közül egyik se áll hozzád közel, akkor javaslom a két említett kis párt programjának tanulmányozását, hátha valamelyik megtetszik.

Amúgy nem kötelező szavazni, viszont abban egyetértek, hogy ha nem szavazol, akkor utána 4 évig ne siránkozz azon, hogy megint senki nem képviseli normálisan az ország érdekeit Brüsszelben.

2009. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na kitöltöttem a tesztet.Jó meggyőztetek,majd annak alapján szavazok.
2009. jún. 6. 16:41
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

"csak két jelenleg parlamenten kívüli párt (Jobbik, és az LMP) rendelkezik kidolgozott EU programmal"


Attól, hogy a többit nem olvastad, még léteznek, okosticián.


Kérdezőnek: ha nem sok értelmét látod, akkor javaslom, ne menj szavazni.

2009. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Lehet. Én az MSZP, és az SZDSZ részéről csak azt olvastam az elmúlt hetekben, hogy mekkora a fasiszta veszély, a FIDESZ-től meg csak azt, hogy most aztán kormányt buktatunk, ha nagyon nyerünk. Az MDF-től meg azt, hogy szavazzunk Bokrosra, mert ő nagyon ért a dolgához, de azt nem, hogy mit is csinálna.
2009. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!