Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy aki...

Egyetértesz azzal, hogy aki külföldön dolgozik, az itthon is adózzon? :D :D

Figyelt kérdés

[link]


Igaz hogy még csak "embrióállapotban" van ez a szenzációs terv, de mit képzelnek ezek?


2012. febr. 24. 23:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
hmm, köszike, látom mást is gyorsan megmozgatott a dolog :D
2012. febr. 24. 23:55
 3/30 anonim ***** válasza:
28%
részbe egyet értek,részben nem,ha kint dolgozik jelentkezzen ki és legyen ott a lakcíme,ha itthon akar élni,használni a járdákat,takarított utcákon akar sétálni akkor biza dobjon ő is a közösbe.
2012. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"ha itthon akar élni,használni a járdákat,takarított utcákon akar sétálni akkor biza dobjon ő is a közösbe."


Ezért adóznak azok, akik itthon vannak. :D


most a külföldön dolgozókról van szó.

2012. febr. 25. 00:43
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
hát szerintem aki itt él az ugyan úgy dobjon bele a közösbe,függetlenül attól hol dolgozik,de ha te így látod jónak akkor én holnaptól nem adóznék az üzemanyagra mer ti úgy is adóztok :D
2012. febr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

hát én úgy vagyok vele, hogy aki külföldön dolgozik, az addig ott is adózzon. ha hazajött, akkor adózzon itt.


vagy nem?

2012. febr. 25. 01:00
 7/30 Shai-Hulud ***** válasza:
89%

A kettős adózás elkerülésére kötött egyezmények szerint mindenkinek ott kell adóznia a jövedelme után, ahol azt megszerezte. Tehát aki külföldön dolgozik, az ott is adózik utána, az a külföldi pedig aki nálunk dolgozik, az itt adózik.


EZ AZ EGYEZMÉNY. SOK ORSZÁG ALÁÍRTA, MI IS.


Ennek csak az lesz az eredménye, hogy aki külföldön dolgozik, az lehetőleg ott is marad, és esze ágában sem lesz hazajönni.


Na így kell hatékonyan elkergetni az országból a szakembereket!


Pedro

2012. febr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy meg eddig is adózott itthon aki külföldön dolgozott.

Ha hazajött családlátogatásra és vett egy kiló kenyeret, az ÁFA-t ugyan úgy kifizette, nem?

Úgyhogy szerintem a munkája után adózzon külföldön, de a sok megkeresett pénzét meg költse el itthon, aztán legyen az ÁFA-ból jó nekünk :-)

2012. febr. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

ja, én is így akarok kimenni külföldre. hazahozom a pénzt és itthon örüljenek hogy ÁFA formájában látnak belőle valamit. (27% -ot NEM ELÉG BZMEG?)

De még az, ha külföldön vagyok, egy időben ide is adózzak, ez röhej, hogy fordulhat meg ilyen a fejükben besz*rok :D

2012. febr. 25. 03:29
 10/30 anonim ***** válasza:
15%
Természetesen egyetértek.
2012. febr. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!