Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz mikor hagyja már...

A fidesz mikor hagyja már abba, hogy ha szóba kerül a 47ezer akkor máris azzal védjék magukat, hogy még mindig jobb mint a 28500? Szándékosan vezetik félre az embereket. A kettő nem ugyanazért jár.

Figyelt kérdés

1:20 körül

[link]



Mert nem annyi:

[link]


Még ők csökkentették.


2012. febr. 27. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem teszik hozzá, hogy a 47000Ft közmunkabér abból jön össze, amit a segélyből levontak!Tehát, most már duplán igaz, hogy ingyen akarják dolgoztatni az embert.Mert a 47000 minden, csak nem munkabér!Csak azt nem értem,MEDDIG TŰRIK ezt még az emberek?????!
2012. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
10%
örülj, hogy ennyit kapsz a semmiért...
2012. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
15%

"A fidesz mikor hagyja már abba, hogy ha szóba kerül a 47ezer "


Majd ha nem kerül szóba a 47 ezer, akkor nem fog védekezni. Mi a f*sznak kell cibálni az oroszlán bajuszát?

2012. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
8%
És amúgyis: elvenném a segélyt is, a közmunkát is beszüntetném, oszt éljen halon (vagy vica versa) akinek nem jut munka akár azért mert nincs, akár azért mert nem akar. Lesznek ártatlan áldozatok, csúnya világ lesz, de a megmaradó pénzből lehet felvenni rendőröket és akkor tényleg itt lehetne az a várva-várt diktatúra. Kihullik legalább a férgese, aztán ami marad, abból már lehet építkezni, a kondérban is több marad.
2012. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Kihullik a férgese? Kíváncsi lennék h akkor is ezt mondanád e ha megszűnne a munkahelyed és utána meg azt mondanák h nem kapsz semmit, csinálj amit akarsz.

Bírom az ilyen ultra b*rom embereket. Minek még több rendőr, h 8an álljanak a trafi mögött?

Gondolkodj mielőtt baromságokat beszélsz...

2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a 4-s ironizált. Vagy nem? Mert a vezetők így gondolják, ez a vezérelv, az tuti.
2012. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Persze, hogy nem ugyanaz a kettő. De azt nem mondhatja, hogy ennyi a mi minimálbérünk.

Egyébként én már régóta nem értettem, hogy egyesek miért kapják a segélyt évekig a semmire. Pár éve megcsinálta egy polgármester, hogy behívta közmunkára a segélyeseket, és országos botrány lett belőle. Az mondták alkotmányellenes. Most nem az?

Pedig szerintem igenis be kéne hívni a munkanélküli segélyt kapó embereket néha egy kis fűkaszálásra, vagy hólapátolásra. Persze nem napi 8 órában egész hónapban, mert arra igenis nevetséges ez a pénz.

Egyébként szerintem feleslegesen túl van lihegve ez a dolog. Amennyi munkanélküli van, hol lesz szerintetek ennyi közmunka?

2012. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem a 4-s ironizált. Vagy nem? "


Esküszöm elnézve nagyon sok ember tényektől elrugaszkodott nyavalygását, néha jó lenne komolyan megtenni amiket írtam. Lenne egy olyan 5-10 év eszetlenül vad időszak (arra kellene a több rendőr), de utána tuti jobb lenne. A valóságtól ez a "megoldás" sincs jobban elrugaszkodva, mint kilépni az EU-ból, megtagadni az államadósságot, hagyni, hogy eljöjjön a csőd, vagy további hitelekből látszat-jólétet varázsolni. Drasztikusabb, azt elismerem. Igen: lehet, hogy én is a darálóban végezném.

2012. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Andizsuzsi ***** válasza:
83%

örülj, hogy ennyit kapsz a semmiért...


Nem a semmiért kapján. Az én munkahelyemen (iskola) nagyon tisztességesen takarít a közmunkás. U.a. a munkát végzi, mint a többi takarító. Fele annyi pénzért.

2012. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Még jó. Legalább van munkája. Attól hogy közmunka még normálisan el kellene végezni mindenkinek. A kérdésre reagálva nem tudnak mást mondani mint hogy ezt a 28500 forinthoz képest értették, mert ez az igazság. Valóban félrevezetik a népet szándékosan, de nem a Fidesz hanem az ellenzék.
2012. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!