Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik eddig a baloldalra...

Akik eddig a baloldalra szavaztak, most ki mellett tették le a voksukat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
A szüleim MSZP-ről átálltak a Jobbik táborát erősíteni (a Fideszt nem szeretik).
2009. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Jobbik
2009. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Nagy valószínűséggel a Jobbikot vagy az LMP(új balodal).

Jön az új generáció véleményem szerint. Jobbik,LMP,stb

2009. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ceri ***** válasza:
55%

Szerintem legtöbbjük otthon sunnyog, szégyenkezik.

A szavazok közel 30%-a amúgy is hol ide hol oda szavaz.

2009. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
A politikai elemzők szerint az MSZP törzsszavazóinak(kb 800-900 emberre tehető)fele el se ment most szavazni.Mert tudták hogy úgyis a Fidesz viszi a "pálmát",hiába szavaznak az idoljukra.Egyébként akik elpártoltak az MSZP-től azok Nyugat Mo.-n nagyrészt a Fideszre,Kelet Mo.-n szinte mind a Jobbikra szavaztak.Ugyanakkor egy kevés volt MSZP-s töredék meg a Munkáspártot támogatta.A balliberális SZDSZ szavazótáborának legalább 70%-a meg átállt a centristaliberális LMP-hez.
2009. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Nos ez esetben az MSZP szavazókban nem csalódnék: hülyék. "Úgyis a FIDESZ nyer". Igen. De mondjuk az MSZP szempontjából 1 13-5-3-1 felállás még mindig jobb, mint a 14-4-3-1. Sőt, négyszázezer szavazattal akár 12-7-2-1 is lehetett volna. De aki hülye...
2009. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem hülyék ők, csak zsigerből gondolkodnak: az MSZP már számukra is vállalhatatlanul ciki lett, a Fidesz elfogadhatatlan, ezért inkább nem szavaztak. Aligha gondolták végig, mi lesz ebből, de van mentségük: számold meg gyorsan egy kezeden, az ismeretségedben hányan gondolják végig a közügyekben megjelenő felelősségüket - téged is ideértve.

Minden okunk megvan a kiábrándultságra, és mégsincs egyetlen komoly okunk se rá. A demokrácia alulról építkezik, azaz vagy veled és általad működik, vagy sehogy. Ezt 10 millió állampolgárból talán egy tucat már tudja, de az se biztos. Gyarapítsd a számukat.

2009. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Valóban,mostanra"ciki"az MSZP,de nem annyira,hogy Fidesz szavazó legyen belőlük.Vagy Jobbik vagy otthonmaradás.Ezek voltak szerintem.
2009. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
1. választ miért pontoztátok le? IGAZAT ÍRTAM, ÉS A KÉRDÉSRE VÁLASZOLTAM!
2009. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
4 Mszp-s ismerősömből 2 a jobbikra szavazott mert azt mondták csalódtak bennük,1 az Mdf-re 1 nem ment el.Ez csak az én szűk környezetem,de látszik az országos eredményen is.
2009. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!