Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz, hogy ha Magyaror...

Tényleg igaz, hogy ha Magyarország becsődöl akkor rántja magával Ausztriát is?

Figyelt kérdés

Miért rántaná magával Ausztriát? Vagy ez Ausztriát mennyiben érintené? Mert olvastam hogy az osztrákok is aggódnak a Mo.-i helyzet miatt, főleg az osztrák bankok.


Mennyi az osztrák befektetés Magyarországon? (vagyis mennyi "dolog van osztrák kézen?")


Mennyiben érintené Ausztriát az ha Magyarország államcsődöt jelentene?(Mennyi esélye van a csődnek?)


(bunkó válaszokat nem kérek, hogy "a fél ország menne Ausztriába dolgozni..." stb)


2012. márc. 7. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg igaz!
2012. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az osztrák bankokat magával ránthatja.Ha az ország becsődöl,akkor becsődölhetnek az itt működő bankjaik is.
2012. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel az ország 25%-a osztrák kézben van......
2012. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ezt hogy lehet érteni hogy "az ország 25%-a osztrák kézen van"?
2012. márc. 8. 08:24
 5/7 anonim ***** válasza:

"az ország 25%-a osztrák kézen van"


Tavalyi adat, idén eladták a marslakóknak.

2012. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
25 százaléka talán 30 is.Nézd meg Nyugat-Magyarországot , szerinted mitől fejlettebb sokkal mint kelet Magyarország?A magyarázat az hogy az osztrákoktól , én itt élek és rengeteg osztrák lakik itt, az egyik szomszédom is egy osztrák család , a környező falvakban is sok osztrák el.A másik hogy itt a népesség nagy része kint dolgozik , én is , nekem megéri.Én havonta 2700 eurót keresek , nagyon megéri kint dolgozni ha mellette itthon laksz.
2012. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, mivel anonim oldal, így leírnád hogy milyen foglalkozással keresel 2.700 eurót?
2012. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!