Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán beszédén mért vannak...

Orbán beszédén mért vannak ennyien?

Figyelt kérdés
Így szeretik őt?
2012. márc. 15. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Sok megvezethető, birka ember még mindig, és elkeserítő! Meg hát ott vannak a sok lengyelek. Orbán úgy hazudik, mint a vízfolyás.
2012. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Nézd meg a tömeg főleg idősekből áll. Orbánék pedig próbálják azt kommunikálni, hogy a fiatalok is támogatják, így egy csoport fiatalt állítottak mögé, mert majd ezt adják le a tévében. Jó marketingesük van!
2012. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Hogy röhögjenek rajta.
2012. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Én fiatal vagyok és az ismerőseim nagy része is, akik kint vannak Orbán beszédén.

Ide most nem tudtam elmenni, de pl. nagyon sok fiatal családot lehet látni ilyen alkalmakkor. Szóval az nem igaz, hogy főleg idősek vannak.

2012. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Egy csomószor mutatták a tömeget, szóval körülbelül 60-70% idős volt kint.
2012. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Egyszerűű: Végre nem a szocik vannak az élen, és igenis Orbán Viktor kiáll a magyarokért! Csak sokan ezt rossz néven veszik.. vajon a drága gyurcsány is ki mert volna menni az Európai Unió gyűlésére? Nemhinném ;)
2012. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Mihez képest sok. 50-100 ezer körül mozog a létszám. Persze majd a HírTV meg a Kossuth rádió 400 ezernek hazudja, de velük nem kell foglalkozni. Ez egy 1,8 milliós városban nem olyan nagy szám, főleg, hogy ezrek jöttek vidékről, külföldről.
2012. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Az Orbán olyan mint egy szeleburdi kisfiú aki próbál széllel szemben vizelni, ezért sokan szeretik, nekem is sokat nőtt a szememben hogy mer másként cselekedni, kár hogy nem most van az ideje.....mindamellett a fityesz is pont olyan maffia mint a szocik
2012. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

"Mihez képest sok. 50-100 ezer körül mozog a létszám. Persze majd a HírTV meg a Kossuth rádió 400 ezernek hazudja, de velük nem kell foglalkozni. Ez egy 1,8 milliós városban nem olyan nagy szám, főleg, hogy ezrek jöttek vidékről, külföldről."


Nem is a város méretéhez képest nagy szám. Hanem a többi megemlékezéshez és "tüntetéshez" képest. Amik emellett babazsúrok.

2012. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Én ma bekukkantottam az Orbán-gyűlésre és a millásokéra is. Tényleg igaz, hogy a FIDESZ-nél az emberek legalább kétharmada öreg, és kifejezetten fiatal alig van. A millások ehhez képest már egy sokkal fiatalosabb társaság volt. Nem biztos, hogy ebből messzemenő következtetést lehet levonni, de azért figyelemre méltó. És már ez volt az első békemeneten is. Tódultak az öreg "polgárok", de már középkorúak se nagyon voltak.


Azért vannak ennyien, mert a jobboldalnak van nálunk egy hatalmas tábora, akiknél a családi kultúra szerves része, hogy ők ide tartoznak, bárki is képviselje a jobboldalt. Mert polgárnak érzik magukat, és azt hiszik, hogy a FIDESZ is az, mert gazdagok, és tetszik nekik, hogy Orbán őket támogatja, mert régi módi vallásosak, és most ugye nyomják az egyházakat stb. Ehhez képest egy újszerű megfigyelés, hogy ez a tábor az idősebb korosztály felé tolódott el, de bőven vannak még így is.


A baloldalnak nincs ilyen hatalmas, mindenre elszánt, ilyen erős tradíciókkal kötődő tömege. Abban a táborban nagyobb az átmenetileg odacsapódó proteszt szavazó.

2012. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!