Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Többet költhetnek albérletre...

Többet költhetnek albérletre a képviselők. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Ha meg lehet élni 47 ezerből, akkor mire nekik ekkora lakhatási támogatás?


2012. márc. 21. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Az egykulcsos adó lényege is az volt hogy a politikusok burkolt béremelést kapjanak! Havi százezrekkel is gazdagodhattak.


Most még tovább növelik a juttatásaikat.

És ez évi 300.000.000 plusz kiadást jelent nekünk...


Még szerencse hogy máshova úgyse tudnánk elkölteni a pénzt...

2012. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja, amit minimál- és alacsony bérből vonnak el egységes, 16%-os adó és egyéb formájában.
2012. márc. 21. 10:12
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

"... Jövőre pedig akár 187 ezer forintos albérlet is dukálhat azoknak a politikusoknak, akiknek nincs fővárosi lakóingatlanuk ..."


Ezért egy kisebb villát lehet bérelni! Azért nekem leégne a pofámról a bőr.

2012. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
"Azért nekem leégne a pofámról a bőr" - nekem is. Azért is tettem fel a kérdést. És igazából azok véleményére vagyok a legkíváncsibb, akik szerint a jelenlegi kormány mindenekelőtt a nép érdekeit tartja szem előtt.
2012. márc. 21. 10:30
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

És ez is fontos:

"Aki nem akar magának albérletet, az választhat szállodát. Erre is 187 ezer forint jut havonta, sőt frakcióvezetői engedéllyel TÚL IS LEHET LÉPNI ezt az összeget"


Nah szuper hogy ez még csak nem is a felső határ...

2012. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen... éljen a demokratikusan megválasztott 2/3!
2012. márc. 21. 10:32
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
És Éljen A Párt! :D
2012. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Éljen!

Én azt is érdekesnek tartom, hogy közbeszerzési eljárással fogják kiválasztani, melyik legyen a szálloda ahol el lehet költeni a havi 187 ezret. Szerintetek? Melyik párthoz lesz köze?

2012. márc. 21. 11:26
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Aki kiadja az albérletet nekik, azoknak jól jön a plusz pénz.
2012. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki a munkahelyén kapna plusz havi százezer bónuszt, akkor visszaadná arra hivatkozva, hogy máshol jobban kell az a pénz, vagy pedig elfogadná?

Ez tipikusan annak az esete, hogy a koldus irigykedik a szegényre, a szegény a középosztályra, a középosztály a felső osztályra és így tovább.

Tisztára, mint a kollégám: elküldi a fenébe azokat, akik támogatásban részesülnek, de azt elfelejti, hogy ő is megkapja a havi plusz hetvenezer pótlékát a semmire.. És még hányan vannak így!

2012. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!