Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek igazságtalanságnak...

Nem dávid kérdése:

Nem érzitek igazságtalanságnak hogy deviza hitel miatt bajba jutott embereken az állam az többi adófizető pénzén segít akinek semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 21:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
71%

32/33

Pontosan.Vajmi kevés van a bajba jutott hitelesek részére elkülönítve,és mégis ezen lovagoltok a legtöbbet.

Azon nem lovagoltok,hogy a felcsúti vitézünk 11 milliárd forintért fogja felújítani a harmincharmadik üresen tátongó stadiont.Hogy mi pénz megy el mindenféle tök felesleges beruházásokra,és ellenőrizhetetlen dolgokra.Tájékozódni kellene,és olvasgatni e témában.

Ezzel ellentétben családok százezreinek akarják az otthonát elvenni,és az utcára tenni őket,pár millió forintos tartozásért aminek soha az életben nincs vége.Amit ezidáig befizettek éveken át,azt a pénzt a bankok haszonként eltüntették,és mégis a dupláját követelik amit kiadtak.

Én még soha nem hallottam,hogy egy bajba jutott devizás köpködött volna azokra akik ellenük vannak.Ez pont fordítva van,a nem hitelesek köpködnek a bajba jutott családokra,ahol ártatlan gyerekek,idősek,és éjjel nappal robotoló emberek vannak,hanem ti,ti köpködtök folyamatosan a neten mindenfelé,minden fórumon.

2012. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Pro Patria ***** válasza:
55%
Érdekes, nekem nincs hitelem, és így írtam ide azokat, amiket...
2012. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
59%

"Hagyjuk mar ezt a szanalmas szoveget, latom nehez beismerni, h szimplan balf.szok voltatok es kesz."


Rossz helyen kopogtatsz, öcsisajt, soha nem vettem még fel hitelt, és nem is fogok. De ettől függetlenül nem érzem elpazarolt adóforintnak azt, amit arra költenek, hogy a devizahitelekkel átb*szott embereket megmentsék az utcára kerüléstől.


"Az ember kozossegi leny dumaval meg ismet csak a sajat lelkiismeretedet tudod nyugtatni."

Ez nem lelkiismeret-nyugtatás, pusztán tényközlés. Az téged minősít, hogy túl ostoba vagy ahhoz, hogy ezt belásd.


"Vagy teged nem zavarna, ha bent kellene maradni ingyen tulorazni, mert a munkatarsad elszabott valamit?vagy talan vagjunk hozza jo pofat, h megcsinaltatok atutit?kozossegi leny?az a baj, h igen az ilyen pancserek, mint te azok es nem antiszocok, h kimenjenekinkabb a tajgara fat vagni."


Nos, ostoba kis barátom, a lehetőség adott számodra, hogy kivonulj a társadalomból, és megpróbálj magadban boldogulni. Mégis itt osztod az észt az interneten, aminek létrejöttéhez és fenntartásához semmilyen módon nem járulsz hozzá, pénteken diszkóba jársz, szombaton autókázni, vasárnaponként meg nagybevásárolni.

Ergo haszonélvezője vagy az emberi közösségek együttműködése által létrejött vívmányoknak, de csak a lehetőségeket, a jogokat veszed észre ebben a rendszerben, a kötelességeket, a felelősséget nem. Tehát pontosan ugyanolyan vagy, mint a tetves cigányok. Innentől kezdve kár is több szót pazarolni az ostoba individualista érveidre.

2012. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Persze-persze, erdekes egyikotok se vett fel hitelt, csak unalombol lazadoztok:D

Az meg szanalom a kobon, h azt se tudod ki vagyok, de azert total tenykent kezelsz dolgokat, nem baj, rem hamarosan viszik a hazatok, akkor majd letorik aszarvad es nem leszel olyan nagyokos;)

2012. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Nincs házam, albérletben lakom, szóval tőlem nem vesznek el semmit :)

De azért sokat elárul rólad, hogy annak örülsz, hogy mástól elveszik a tulajdonát..

2012. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
41%-os barátunknak valami egészen másféle komoly gondjai lehetnek az életben,hogy ennyire megkeseredett,és rosszindulatú.Igazából az ilyen embert csak sajnálni lehet.
2012. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
76%
Azzal remélem mindenki tisztában van, hogyha itt bedől többszázezer devizahitel az az egész régió gazdaságát súlyosan visszaveti. Ha másért nem, legalább azért támogatni kell a kormány segítségét, mert ha a kormány nem tesz semmit, akkor mindenki nagyot fog szívni.
2012. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Pro Patria ***** válasza:
53%

"Persze-persze, erdekes egyikotok se vett fel hitelt, csak unalombol lazadoztok:D"


- Nem "lázadozunk", hanem nem hagyjuk veszni egymást. Ha a hozzád hasonlókon múlna, még a mamutvadászatig sem jutott volna el az emberiség.

2012. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
37%

Utolsónak ment zöld kéz.

41%-os ne izgasd fel magad,mert még a végén agyvérzést kapsz,így a kezelésedet meg fizethetjük mi, azt meg én nem szeretném.

2012. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
60%

En a helyedben nem az en egeszsegemert aggodnek, hanem a stresszen elo segg idiota devizahitelesek miatt, akiket egy 5 eves gyerek megvezetne.

Mi lesz vajon a kovetkezo huzasotok?

2012. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!