Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP átvette Budapesten a...

Az MSZP átvette Budapesten a vezetést. Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 25. 01:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
31%
Úgy legyen!
2012. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%

Az MSZP nem mond semmit. Ugyan mit is tudna mondani? Jól tudja, hogy itthon már hiába beszél, az elmúlt 8 év alatt "eljátszotta" szavahihetőségét: ... hazudtunk reggel, hazudtunk ...."

Ezért most a nyugatiak fejét dumálják tele mindenféle hazugsággal az itthoni állapotokról, sőt még szinte biztos is, hogy pénzelik is őket, majd a nyugat "kikaparja nekik a gesztenyét". "Nyomják Krahácsot" jelszóval, ha a nyugat hatására Orbán távozik, akkor majd szóhoz jutnak itthon az MSZP-sek ismét. Gondolják ők.

Bízom benne, hogy akárki, de ők még egyszer az életben nem kerülnek hatalomra. Elég volt a közel 50 év + 8 év. Nekem legalábbis, és remélem vagyunk ezzel még így páran.

2012. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Az MSZP-nek az a legjobb, ha nem mond semmit. Azt csinálják, amit a Fidesz 2010 előtt. Viszont érdekes ez a cikk, mert eszerint ha az MSZP, az LMP és a DK összefogna, akár ki is üthetik a Fideszt a hatalomból, hacsak a Jobbik nem adja fel eddigi különcködő elveit. Lehet, hogy mégsem lesz olyan unalmas a választás, mint hittem?
2012. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
22%
Ez az MSZP,soha nem fog össze.Mert egymást is nyírták ,mindig is.Rajk-per,és a többi komcsi kinyírása egymás közt.Amúgy is azért oszlott megint szét,kitudja hanyadjára.
2012. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
36%
Lesz még Hagyó Miklós főpolgármester Budapesten.
2012. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
30%
Hagyó? Te vagy hülye,vagy komcsi bérenc vagy.
2012. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
61%
Én már kivagyok ettől az egésztől. Vegyétek már észre!!!!!! Minden párt egyszerűen inkompetens, és fölösleges dolgokra szóraj el a pénzt. Mondjuk legalább az mszp nem volt olyan szemét mint a fidesz, mert ők ,,csak" illegálisan loptak, és a demokráciával sem volt bajuk, továbbá nem égették az országot külföldön. De akkor is! Ők is úgy szórták a pénzt mint most a fidesz! Most lehet mondani hogy a jobbik másként csinálnád, de a nagy lóf*szt csinálná másként! Direkt ,,fölzárkóztatna" minket a keleti országok szintjére, lelopná a pénzt, megmondaná hogy a cigányok a hibásak, és bye bye. Az lmp meg túl gyenge ahhoz hogy kormányt alakítson. Belőlük se nézem ki hogy normális országot csinálnának MO-ból. Először abban reménykedtem hogy ők legalább legalizálnák a füvet, mert akkor nem kéne idegeskednem hogy milyen szarul vezeti az éppen aktuális kormány az országot, de mint kiderült nem terveznek ilyet.
2012. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
43%
Az MSZP-t be kellene tiltani mert még a sok hülye miatt esélyük lesz 2014-ben.
2012. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Sz1u ***** válasza:
76%

07:25 Sir Butcher


"Sorolj alternatívákat, akik szerinted jobbak lettek volna!"


1. Bajnai Gordon

2. Fletó! (persze csak akkor, ha ez a mostani zsebnapóleon tudomásul venné, hogy épp nem ő kormányoz - lásd mit csinált 8 év ellenzékben)


"A Kubát tervező Jobbik?"


Ugyan már...


"A csak és kizárólag a kisebbséggel foglalkozó LMP?"


Mondjuk ez nem így van, de szerintem sem kormányképesek (még).


"Megint az MSZP?"


Ezerszer normálisabb lenne az MSZP, mint ez az idegbeteg alcsúti kétballábas által vezetett Fidesz. Az emberek tényleg amnéziások, mert nem emlékeznek, hogy mit tett Viktor az első kormányzása alatt (pedig akkor én is rájuk szavaztam).


"Vagy ki? Mert kifogytunk a pártokból..."


Van még két évünk a választásokig. Nagyon remélem, hogy addigra megerősödik bármelyik, csak NEEE(!) a Fidesz és a Jobbik legyen az. Ismétlem: BÁRMELYIK más!


"Az nem opció, hogy nem szavazol senkire..."


Eddig mindig szavaztam és ezután is fogok.

2012. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Pro Patria ***** válasza:
90%

"Sorolj alternatívákat, akik szerinted jobbak lettek volna!"


1. Bajnai Gordon

2. Fletó! (persze csak akkor, ha ez a mostani zsebnapóleon tudomásul venné, hogy épp nem ő kormányoz - lásd mit csinált 8 év ellenzékben)


"A Kubát tervező Jobbik?"


Ugyan már...


"A csak és kizárólag a kisebbséggel foglalkozó LMP?"


Mondjuk ez nem így van, de szerintem sem kormányképesek (még).


"Megint az MSZP?"


Ezerszer normálisabb lenne az MSZP, mint ez az idegbeteg alcsúti kétballábas által vezetett Fidesz. Az emberek tényleg amnéziások, mert nem emlékeznek, hogy mit tett Viktor az első kormányzása alatt (pedig akkor én is rájuk szavaztam).


"Vagy ki? Mert kifogytunk a pártokból..."


Van még két évünk a választásokig. Nagyon remélem, hogy addigra megerősödik bármelyik, csak NEEE(!) a Fidesz és a Jobbik legyen az. Ismétlem: BÁRMELYIK más!

2012. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!