Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közvélemény-kutatás: Le...

Közvélemény-kutatás: Le kellene Schmittnek mondani vagy sem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 22:30
1 2 3 4 5
 21/48 Shai-Hulud ***** válasza:
88%

Hát igen, szegénykém magától nem tudta, hogy ilyet nem szabad...


Azt azért nem értem, hogy akinek ENNYI erkölcsi érzéke sincs, abból hogy csinálhattak köztársasági elnököt?


Vagy talán ÉPPEN EZÉRT???


Pedro

2012. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
10%

Ha önmagában nézzük az esetet, akkor igen. De őszintén szólva az öszödi beszéd után nekem ez már nem éri el az ingerküszöbömet.

Ha GYF abba nem bukott bele, nem mondott le (minden európai min.elnök belebukott volna!!!!), akkor minek verjük magunkat egy plágiumon? GYF hazdott éjjel-nappal, Schmitt meg 30 évvel ezelőtt, nem k*ra mindegy?

Nincs itt már tekintélye senkinek.

2012. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
9%

szerintem le fog.

azért arra rohadtul kíváncsi vagyok, hogy kinek tűnt fel ez a másolás.

egy kis összeesküvés-elmélet: lehet hogy a MaSZoP ráállított 100 ügynököt hogy keressenek valamit amivel be lehet égetni az elnököt

2012. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Úgy bukott le, hogy egy interjúban azt nyilatkozta, hogy filozófiából írta a kisdoktoriját. Ez tűnt fel először, mivel ő a Testnevelési Főiskolán végzett. Ez olyan mintha én közgazdászként a méhészetről írnák kisdoktorit. Ez után kezdett el kutatni a HVG. Hogy valóban, hogy történt nem tudjuk. Ez a hivatalos verzió.
2012. márc. 28. 11:02
 25/48 anonim ***** válasza:
15%

Nem, nem kell lemondania! Hogy miért?


Azért, mert ha az öszödi beszéd után a Gyurcsány sem mondott le! Másrészt a vizsgáló bizottságnak van egy álláspontja, ugyanúgy lehet többféleképpen értelmezni, mint ahogy GYF-nek az öszödi beszédjét! Nyilván mindenki úgy értelmezi, ahogyan neki kedvező! Ugyanezt csinálta az MSZP is, akkor a Fidesz miért csinálja másként?

2012. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Úgy bukott le, hogy egy interjúban azt nyilatkozta, hogy filozófiából írta a kisdoktoriját. Ez tűnt fel először, mivel ő a Testnevelési Főiskolán végzett. Ez olyan mintha én közgazdászként a méhészetről írnák kisdoktorit. Ez után kezdett el kutatni a HVG. Hogy valóban, hogy történt nem tudjuk. Ez a hivatalos verzió."


Ez még így sem egészen igaz, mert nem a TF-n végzett, hanem Közgazdasági Egyetemen. A TF-n csak a doktori címét szerezte, de tényleg az tűnt fel valakinek, mkor azt írta egy önéletrajzában, hogy filozófiatudományból doktorált.

2012. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 Andizsuzsi ***** válasza:
88%

"Ugyanezt csinálta az MSZP is, akkor a Fidesz miért csinálja másként?"


Ja!!! Hogy most már lehet mindent úgy csinálni, mint az MSZP? Akkor mire volt a "forradalom" 2010-ben?

2012. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 Shai-Hulud ***** válasza:
86%

"Ugyanezt csinálta az MSZP is, akkor a Fidesz miért csinálja másként?"

Például azért, mert Népünk Nagy Vezére, Igazmondó Orbán Viktor azt mondta, hogy vége annak, hogy Magyarország egy következmények nélküli ország legyen.

Vagy akkor talán nem volt igaz, és marad minden a régiben?

Akkor tényleg minek volt az egész fülkeforradalom?

Csak azért, hogy az eddigi tolvajok helyett mások lophassanak tovább?

Csak nehogy még tapsolni is kelljen hozzá...


Pedro

2012. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
11%

"Például azért, mert Népünk Nagy Vezére, Igazmondó Orbán Viktor azt mondta, hogy vége annak, hogy Magyarország egy következmények nélküli ország legyen.

Vagy akkor talán nem volt igaz, és marad minden a régiben? "


Jogos amit mondasz, de ma Magyarország már nem olyan, mint az MSZP idejében! A bizottság tisztán és világosan leírta, hogy a disszertáció formailag megfelelt az akkori követelményeknek és pont! Minden másban az egyetem a hibás! Vagy nem olvastad a bizottság elemzését? Olyanért mondatnád le SP-t, amit el sem követett?

2012. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 Shai-Hulud ***** válasza:
87%
Ezek szerint ha formailag helyesen (tehát bekötve, tagoltan szedve, fejezetekbe, bekezdésekbe tagolva, tartalomjegyzékkel ellátva leírom, hogy "blablabla,....." akkor én is kaphatok doktorit? Hiszen FORMAILAG megfelel, nem???
2012. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!