Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iskolák államosítása után,...

Az iskolák államosítása után, ugyanúgy fog igazgatót választani a kormány, mint azt a József Attila Gimnáziumban és a Batthyány Kázmér Gimnáziumban tették?

Figyelt kérdés
Olyat választottak akit az iskola tanárai, diákjai nem támogatnak. VAn olyan nyertes aki nem is ott tanít, van akinek politikai kapcsolatai vannak.
2012. ápr. 23. 21:53
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 23. 21:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy vidéki kisvárosban élek. 3 ált. iskola igazgatójának jár le a mandátuma. Újra pályáztak,de állítólag alaki hiba miatt nem felelt meg a pályázatuk. Fideszes igazgatók nyerték el a pályázatot. Nagy a botrány,mert a szülők és a tanári kar tiltakozik az igazgató váltás ellen.
2012. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hová jutott ez az ország...
2012. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűeg igen, mivel roppant mód fontos a FIDESZ-nek, hogy a lehető legtöbb helyen a saját embereit lássa viszont. Ezt úgy hívják, hogy paranoia, de ezt a két évet még kibírjuk, utána valszeg soha többet nem kell ilyen, és ehhez hasonló kérdéseket feltenni sem itt, sem máshol.
2012. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
József Attila Gimnázium ügyében nem a kormány , hanem az önkormányzat döntöt
2012. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Bathyányban sem maradt igazgató az, akit jelöltek, valami külsős lesz, de én már nem fogok oda járni, szóval őt nem ismerem. Hogy őt ki tette oda nem tudom, de gondolom, hogy nem csak úgy az ablakon repült be. De őt kedvelik.
2012. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!