Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelentősen enyhítették a...

Jelentősen enyhítették a Cosma-per vádlottjainak büntetését. Mit szóltok ehhez? Milyen ország ez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát ilyen... Mit vártál ebben az érában az itélő-huszároktól?
2012. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
vicc ország
2012. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Tök mindegy, amíg a börtönben maradnak, addig életben vannak. Szabadulásuk után úgyis kinyírják őket. A Cosma család nem felejt.
2012. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pro Patria ***** válasza:
Legyen már akkor legalább annyi igényességetek, hogy jól írjátok a nevét: Cozma.
2012. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Cozma


Én támogatom a halálbüntetés visszaállítását, épp az ilyen esetek miatt. Ezek állatok, nem érdemlik meg, hogy éljenek. Most pár évig eltartja őket az állam. Nagyon remélem, hogy a Cozma család elkapja őket.

2012. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Az indexes cikk alapján jogosnak tűnik a bíróság döntése. Azért azt látni kell, hogy az elsőfokú ítélet elég szigorú volt, szerintem nagyon sokat nyomott latba, hogy a közvélemény elégtételt követelt. Egy ilyen bűntényért mskor is ennyit szoktak adni.


És értem azt, hogy ezek "nehéz fiúk", akik tuti csak a bajt keresik, de EBBEN a bűntényben nem lehet elítélni őket a többi bűnükért is.

2012. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Valaki0702 ***** válasza:
81%
Vissza a halál büntetést!!!!
2012. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is ennyire követelnétek, ha nem cigányok lettek volna az elkövetők, és ha nem egy sportolót öltek volna meg? Mert nagyjából ezt mondta ki a bíróság is másodfokon, hogy ezek a bűntény szempontjából lényegtelen dolgok befolyásolták az első fokú ítéletet.
2012. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Kedves utolsó: nem, én többet követelnék: minden egyes gyilkost halálra kell ítélni, és nem fellebbezni, hanem kivégezni azonnal. Minősített esetekben kínzással párosítva.
2012. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Egy újabb löket az amúgy is pompás magyar-román diplomáciának...
2012. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!