Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinél reklamálsz, ha kátyús...

Kinél reklamálsz, ha kátyús az út, omlik az iskola, eladósodott az ország?

Figyelt kérdés
Úgy fogod fel a helyzetet, hogy négy évre választottál, abba ez is belefér, vagy úgy, hogy az ellenzék se tudna ennél jobbat, vagy úgy, hogy én kicsi vagyok, "hagyjanak nyugodtan vizelni"? Miért nem tüntetünk többet egy normális, működőképes országért?
2009. jún. 22. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy fogom fel, hogy a szarból nem lehet várat csinálni, tehát ha az ellenzék kerül hatalomra akkor sem számítok arra, hogy minden hipp-hopp jó lesz.

Viszont szerintem igen keményen felelősségre kellene vonni azokat akik a szarba beletolták az országot (mind kormány mind ellenzéki oldalon), főleg, hogy mostanában emeszpé-től a csapból is az folyik, hogy ők az ország iránti felelősség miatt viszik tovább a korányzást. :-)

Én szívesen tüntetnék ellenük normális körülmények között, nem szétverve a fővárost, esetleg csak a képviselők audiját;-)

2009. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi parlamenti pártokat kellene felelősségre vonni, hova szórták a felújítási pénzeket. Ausztriában jártam tavaly nyáron, ott is javítják az utakat, DE MEG SE ÉRZED, ha mész rajta.

Én az újakra szavazok, van ötletük, és van megoldási módszerük, és nem utolsó sorban felnőttebben viselkednek, mint az eddigiek, és erre biztatok mindenkit. Ezt a mocsok bandát ki kell rugdosni a parlamentből, hogy a lábuk se érje a földet. Van jelenleg 2 párt a parlamenten kívül, akiket érdemesnek tartok a támogatásra (Jobbik és LMP), én közülük fogok az egyikre szavazni (ha 2-re lehetne, mindkettőre szavaznék).

2009. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ceri ***** válasza:
100%

Gyurcsányék nyíltan megmondták, hogy szarnak a népre, "majd hazamennek".

Ellenük demokratikus eszközökkel semmire sem megyünk, mert nem demokraták. Az emberi szót nem értik,- csak mint egyéb más primitívebb állat - az ostor, erőszak nyelvét.

A magyar társadalom jelenleg nincs olyan morális és mentális állapotban, Hogy legalább egy "benzinblokád"-hoz mérhető ellenállást tanúsítson. Kevesebb meg nem elég, ezért nem sok értelme van.

2009. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!