Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a Jobbik ilyen népszerű a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
... és miért van az hogy a neten az összes párt közül a Jobbik a legaktívabb? Tele van a fész az ifjúsági szervezeteikkel, ahol 14-15 éves gyerekek kampányolnak, gyűlésekre járnak, plakátokat csinálnak...
2012. ápr. 28. 15:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azért a Te véleményedre is kíváncsi vagyok (meg persze mindenki máséra is) aki még nem válaszolta meg a korábbi kérdést.
2012. ápr. 28. 15:42
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak a fiatalok körében népszerű.
2012. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

1. Azért mert az összes többi politikai párt lejáratta magát.

2. A radikalizmusa miatt a fő média, a tévé, rádió, újság szinte alig foglalkozott vele, esélye sem volt rá, hogy ott ismertesse álláspontját. Így rá kényszerült az internetre, csak itt tudott kampányolni, az internetet pedig nagyrészt fiatalok és fiatal felnőttek használják.

3. Tényleg foglalkozik olyan problémákkal amikről a média nem beszél. Erre a legjellemzőbb probléma a cigány bűnözés. (Én is tegnap gondoltam kiruccanok kicsit este, természetesen nem tudtam úgy végigmenni az utcán, hogy be ne szólt volna egy cigány banda.)

4. Sok fiatal vezetőségi tagja van.

2012. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%

Ma már egyszer leírtam, de

1: Nincs megfelelő gazdasági képzettségük, nem tudják átlátni a katasztrofális programot.

2: Nincs sikerélményük, az ősmagyar ideológiai katyvasz ezt remekül pótolja. Lásd: " idősebb vagyok, mint Szlovákia" pólót viselő hülyegyerekek.

2012. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%

Kalerginek van igaza!

A szavazóbázis nagyjából megegyezik azokkal akik nem értenek a gazdasághoz és fogékonyak az amerikai tipusú összeesküvés elméletekre!

Több jobbikos haverom is van és egy sem közgazdász. Viszont rengeteg bölcsész van közöttük!!

2012. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%

Én a közoktatás és ezen belül a történelemtanítás, valamint a családi nevelés teljes csődjét, a történelmi tapasztalatok elenyészését látom ebben a jelenségben. Ugyanazok a szlogenek, ugyanaz a gondolkodás, ugyanaz a logika, ugyanazok az ösztönök, és gyakran még a szóhasználat is ugyanaz, mint a nácik esetében. Hiába tiltakoznak ez ellen kézzel-lábbal, könnye kimutatható az azonosság. Egyszer már tudjuk hova vezetett, és mekkora csődtömeget idézett elő ez a dolog. Elképesztő, hogy a magyar ifjúság -a helyett, hogy a haladás útját járná és ebben lenne radikális- ilyen ótvaros eszmék felé fordult.


És arról már nem is beszélek, micsoda pusztulást, középkorias életkörülményeket eredményezne, ha ez a banda netán egyszer elkezdeni kormányozni a szimplán hülye vezető gárdájával. EU-s zászlók égetése, kilépés az EU-ból, polgárháború, és más lidérces lázálmok - ezt ígéri és tartogatja nekünk a Jobbik.

2012. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 escrogar ***** válasza:
61%
A 20-29 közötti korcsoportban a Fidesz a legtámogatottabb. Alatta egy hangyányival talán a Jobbik.
2012. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%
Hát ez éppen elég ahhoz, hogy pánikba essünk!
2012. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"A 20-29 közötti korcsoportban a Fidesz a legtámogatottabb. Alatta egy hangyányival talán a Jobbik."


Forrást kérek!!

2012. ápr. 28. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!