Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély hogy Gyurcsányék,...

Van rá esély hogy Gyurcsányék, Orbánék meg az egész 22 év kitakarodik a parlamentből?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Mindketten az MSZMP-ből jöttek, ugyanúgy ők az egyetlen hatalom, mint 89 előtt. Annyi az egyetlen különbség, hogy úgy tűnik, mintha választhatnánk, de valójában mindig nekik lesz csak annyi pénzük, hogy nagy szavazótábort gyűjtsenek össze. Egy olyan fiatal pártnak, aki nem az MSZMP-ből jött, szerintem esélye nincs. Ettől függetlenül én szavazok majd egyet az LMP-nek.
2012. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne, mert amíg ezek ott vannak nem jutunk előre... csupa olyan ember tölti ott a szabadidejét aki nem is ért ahhoz amit csinál... csak tömik a saját zsebüket a népre meg tojnak...
2012. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ameddig ők ott vannak és lélegzenek addig nem jutunk előbbre és valóban teljesen mindegy kinyeri meg. Itt az a gond hogy azok akik értelmesebbek fiatalabbak meg tényleg tudnák hogyan kellene ellapátolni itt ezt a sz@rt ami ebbe az országban van azoknak evés pénzük van nem tudják jól reklámozni magukat és persze a nagyok meg elnyomják őket, itt ez a baj. Én személy szerint az LMP és a Jobbik közt vacilálok LMP-nek is vannak jó elképzelései de most így nem tudnak SEMMIT sem csinálni. A Jobbiknak is vannak jó dolgai csak már kezdek kiábrándulni belőlük és had ne mondjam miért.
2012. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CMD ***** válasza:

Hogy lenne? Tegnap volt többször téma itt a GYK-n, hogy sokan már azért szavaznak az MSZP-re, hogy a Fidesz ellen szavazzanak.


Akkor így hogyan fognak kitakarodni? Hát sehogy, mert az ostoba plebs újra és újra megszavazza őket.


Mo.-n több, mint 200 bejegyzett párt van. Akárki másra szavaznának az MSZP és a Fidesz helyett, azonnal kitakarodnának. Hiszen nem jutnának be a Parlamentbe.


De neeeem, a sok hülye visszaszavazza őket.

2012. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ez meg a hülyeség legteteje amikor azért szavazol, hogy a másik ellen szavazz akkor ne szavaz drágám, nem tudom kik ezek a hülyék de ez már fáj ilyenkor.
2012. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!