Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki számít antimagyarnak? Az...

Ki számít antimagyarnak? Az aki a Magyar embereket utálja vagy az aki a Magyar kultúrát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Az IZsDB szerint. "Az számít zsidónak, aki szerintünk az."

Gondolom be tudod helyettesíteni a képletbe egyedül is.


(Tanuljuk már meg egyébként használni a magyar nyelv mellékneveit...)

2012. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Aki szarik a magyar nyelv szabályaira.
2012. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Aki mind a kettőt.Maguk a magyarok sem szeretik egymást sajnos.Az aki magát a kultúrát , származását utálja és letagadja.


Én a világ másik felén élek de soha nem tagadnám le a származásomat , sőt büszke vagyok rá.Kevesen tudják de itt május 2. "Hungary day" a Magyarország nap , ünnep.Ezen a napon magyar kulturális rendezvények vannak és mindig emelt fővel büszkén megyek el a rendezvényekre.

2012. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Mindent, ami magyar!
2012. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A jobbikosok mondják a nem jobbikosokra.
2012. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
26%

Antimagyar az aki a következő jellemzők egyikével vagy többjével is bír:


Az Európai Unió pártolása, az abból kilépés ellenzése

Cigányok, zsidók pártolása

Multinacijonális cégek pártolása

2012. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dick Esmen ***** válasza:
54%
Mindkettő.
2012. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kérdezőhöz: Mit értesz pontosan az antimagyar alatt ?


Aki a magyar embereket utálja , az természetesen antimagyar . Én sem vagyok büszke minden honfitársamra ,de én csak megértően tudok rájuk gondolni , mert ismerem a történelmünket . A jelenlegi magyarországi kulturát tartja értéktelennek , akkor nem feltétlen , de ha az egész történelmiségünket és művészetünket utálja akkor is antimagyar . Ha ezek egy nem magyar embere vonatkoznak , az mezei rasszizmust jelent , ha egy magyar emberre , akkor nincs helye ebben a közösségben .

2012. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pro Patria ***** válasza:
79%

Mindkettő, és a kultúrában beletartozik a nyelv, az irodalom, a történelem, a gasztronómia, a zene, a tánc, a népviselet, a szokások és hagyományok, és még rengeteg más is.

Mégsem lehet ezt egyszerűen megfogalmazni, mert sajnos sok olyan magyar is van, aki ugyanúgy lenézi, megveti a fenti dolgokat, semmit nem jelent számára, sőt, még utálja, gúnyolja is, ezzel igazolva "felvilágosult, modern, európai kozmopolita" mivoltját, úgyhogy antimagyar lehet egy származásában magyar, ám identitásában gyökértelen világpolgár is.

2012. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pro Patria ***** válasza:
72%
*kultúrába
2012. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!