Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban ez a közvélemény? (lent)

Valóban ez a közvélemény? (lent)

Figyelt kérdés

Júniusi közv. kutatási adatok: fidesz+kdnp 36%, mszp 31, jobbik 18, lmp 10, dk 4, egyéb 2.

Elemezzük 1kicsit!

Hogy lehetnek a választók ilyen tudatlanok?

A kormánypártok a választáshoz mérten óriásit estek. Ôk legalább jót is tesznek valamit, bár van sok hibájuk, és olyan embereik is, aki nem odavalók.

Az mszp 19rôl 31-re nôtt. Visszatérnek azokhoz a választók, akik hazudtak reggel, éjjel, este, nem csináltak semmit 8 évig csak eladtak mindent ami csak lehetett, és az egekbe vitték az ország adóságát?

Hogyhogy a jobbik csak 2(!)%-ot nôtt, mikor sok vonzó célkitûzésük van (bár sokmindenért érheti ôket is kritika, mint bármely pártot), és állítólag hemzseg fanatikusaival a

gyakorikérdések, a facebook és a youtube?

Végezetül hogyhogy már szinte bejutásra áll

annak az embernek a pártja akirôl most

szerintem nem is nagyon kell beszéljek. Amit ô

4,5 év alatt mûvelt az ország elsô embereként, szerintem önmagáért beszél.

Várom mindenkinek a véleményét.



2012. jún. 16. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

1: Mi jót tettek a kormányPÁRTOK? ( szándékos kiemelés, röhögnöm kell, hogy egyesek képesek a kndp-t önálló erőnek tekinteni). Az ország a csőd szélén, a hírünk külföldön gyalázatos, a gazdasági célkitűzéseik közül semmi sem sikerült. Semmi.

2: Az mszp erősödése törvényszerű volt, a 2010-es választásokon meg lettek büntetve, logikus, hogy visszaerősödnek egy reális szintre.

3: A jobbik egy fasiszta rétegpárt, ennél erősebbek nem lehetnek.

4: Az lmp előnye, hogy nem tudnak róla semmit.

2012. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt. Amúgy a kdnpt nem én vettem külön hanem a bizonyos közv. kutató intézet.
2012. jún. 16. 23:51
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Az a 2% is sok a Jobbiknak.
2012. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

A kormány párt gyengülését érthető...pl. Hoffmann Rózsa alias Dolores Umbridge intézkedései...

A JOBBIK 18-20%-os szintét, állítólag azt mondják a politikusok, hogy elérték a plafont és számukra ez a max. Én szerintem meg, ha még 1 válság hullám érkezik Európába, még tovább duzzadnak...magyarul a történelem megismétli önmagát...lásd 20-30-as évek Európáját...

Az LMP a hogy az előttem felszólaló mondta, nem tudnak az emberek róluk semmit ill. sokan az SZDSZ utódjaként tartja számon, ami elég nagy hülye kijelentés, mivel ők zöldek és nem liberálisok...aki meg nem tudja kettő közti különbséget az így járt...ill. szerintem ők még megerősödhetnek ennél a szintnél jobban is, mert ha megnézitek el múlt években Európa szerte népszerűek lettek a zöldek...

Háááát amit végkép nem értek az MSZP duplájára duzzadása...nah itt mutatkozik meg a magyarok BIRKASÁGA!!!

Egy olyan párt ami fetrenget a korrupcióban a 2010-es választások nagyon alaposan "megbüntették"...ha az ember tudja, hogy az adott párt miniszteri szintig lefizethető volt...akkor, mit vár ettől a párttól???!!! és most nem a fiatalokra céloztam, mert én is olvastam ezt a közvélemény kutatást, és az MSZP a fiatalok körében elég népszerűtlen...(mi még tudunk gondolkodni...), de a nyugdíjasok, akik nem látnak azon túl, hogy ha valaki ígér nekik pl. 1% nyugdíj emelést már elalélnak...

A DK, az meg nem más mint egy kultusz párt, Gyurcsány személyi kultusza köré vonva, vissza kacsint az igazi kommunizmus...nem értem, hogy Gyurcsány mit vár, 5-6 év tüntetések, gyűlölet után, majd fölényes % tud elérni...hagyjuk.

2012. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

te úr isten

fidesz-kdmp még az ország 36% hülyére tudja venni?

ha még 4 évre megválasztja őket a birkanyáj nem kétséges hogy sokan fognak az utcára kerülni de még többen halnak szó szerint éhen


mszp na ne má hazudtak? én úgy tudtam ez a politikai pálya felvételi kritériumai közé tartozik

mert a fidesz nem hazudik ugye?


jobbik én személy szerint támogatnám hogy 4 évig 2/3 os hatalmon legyenek így megvonnák barna "honfitársainktól" a sok támogatást így elhúznák a belüket. édes mind1 ki követné őket már csak 6 millió emberről kéne gondoskodni ugyanakkora dolgozó létszám mellet


lmp olyan mint a nyalóka se íze se bűze

2012. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem valós adat a múlt hónapban még egyenlő volt az MSZP és a Fidesz és tőlük 5%-ra a Jobbik, arról nem beszélve, hogy az eredmény 101% összesen, ez egy nagyon valótlan adat.

A Fidesz már rég 30% körül mozog (kicsit több, mint 30%)

Az MSZP valahol a Fidesszel együtt lehet.

A Jobbik pár százalékkal mögöttük.

A többi párt lényegtelen a választásokra nézve.

2012. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Hát aki Gyurcsányra szavazz az nem lehet épp elméjű.
2012. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Aki az MSZP-re szavaz, nem Gyurcsányra szavaz.
2012. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik reggeltől estig a FIDESZ is csak van annyi eszük, hogy nem látják be. Egyik sem jobb mint a másik.
2012. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat. Egyébként úgy lett 101%, hogy a százalékok kerekítve vannak.

Forrás: ipsos.hu, jobb alsó sarok.

2012. jún. 17. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!