Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dániel Péter teljesen bolond?

Dániel Péter teljesen bolond?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális?De komolyan kérdezem, ennek nincs valami problémája agyilag, teljesen olyan mintha megbolondult volna.

Nem csak az,hogy leöntötte a szobrot hanem amiket beszél meg úgy az egész viselkedése.



2012. júl. 16. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Én azt nem értem minek van gumiszoba ha ő szabadon mászkálhat, teljesen fogyatékos!
2012. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ja, nem teljesen 100as szegény.
2012. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Vannak, akik mindenáron celebbé akarnak válni. Értsd: nem érdekli senki és semmi más. De ha szimplán csak kirabolna pár bankot, mindenki jobban járna.
2012. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Ez még belefér a normalitásba. Különböző emberek vannak, neki kétségtelenül az átlagnál nagyobb önmutogatási igénye van, de ez szerintem nem kóros. Ilyen emberekre is szükség van időnként, akik vállalják, hogy személyesen nyilvánosan képviselnek egy ügyet. Az már persze nem teljesen mindegy, hogy milyen ügyet képviselnek, de ha pozitívat, az ilyen embereknek lehet pozitív történelmi szerepe.


Én személyesen úgy érzem, Dániel jó ügyet képvisel, más nem igen szólal fel a Horthy-kultusz és az ócska nézetek rehabilitálása ellen. A módszerei azért nekem se mindig szimpatikusak.

2012. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bolond, inkább csak feltűnési viszketegséggel küzd és bármit megtenne azért, hogy róla beszéljenek. Ezért kéne már elfelejteni ezt a szánalmas barmot.
2012. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Lipót bezárt -> Dániel szabadon rohangálhat


De viccen kívül sztem sincs valami rendben az ürgével. Olyan mintha idegbeteg lenne.

2012. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
dánile nem bolond, csak egy őrült kommunista! pont mint gyf haverja!
2012. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Aki nem ért egyet a Horthy-kultusszal,az nem kommunista,csak józanul gondolkodó ember.

Dániel pedig szeret feltűnösködni.

2012. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%

mindegy, hogy egyetért-e valakia horthy kultusszal vagy, nem, gyf és dániel úgyis midnketten kommunisták!

méghozzá kőkommunisták!

2012. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ln(3^8)
2012. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!