Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a hitgyülekezetesek szabado...

Ha a hitgyülekezetesek szabadon azt csinálnak, amit akarnak és nem oszlatják fel őket, akkor a magyar gárda miért nem működhet?

Figyelt kérdés
Bennem ők félelmet keltenek, ellenben a magyar gárda nem, s mégis szabadon működik, pedig sok természetellenes dolgot csinálnak.
2009. júl. 14. 21:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%
Nos a hitgyülekezetet már réges rég fel kellett volna oszlatni ... ennyi. Csak hát ugye nagy pénz van benne, ezért nem fogják. Addig pedig csinálják az agymosásukat. Ez egy horror emberek ...
2009. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
62%

A hitgyülit azért nem oszlatják fel mert a dalaikban izraelt (igen, így, szándékosan kisbetűvel!) éltetik; amelett enyhén szabadkőműves-szagú, kissé cionista elveket valló szekta (aminek annyi köze van a valódi Kereszténységhez, mint a japán mikádónak a napistenhez, magyarán semmi); és Mo. felvásárlói (peresz és társai! sic!) tömik pénzzel őket.


Ugyanezek a dolgok Gárdára nem igazak! Egyik sem! A Gárda azért nem működhet, mert abból nincs pénze és bevétele a hatalmon lévő cionbolsveikoknak, se ingyen propaganda. Ennyi a viszonylag rövid, politikailag nem korrekt, de őszinte válasz a feltett kérdésre.

2009. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
46%

A Hit Gyülekezete egy vallási szervezet. Az, hogy ők az önként belépőkkel mit csinálnak, az nem a mi dolgunk. Aki be akar oda lépni, és jól érzi magát, az tegye azt!


Ezzel szemben a Magyar Gárda egy politikai szervezet. Masíroznak, tüntetnek stb., ergo mindig hatással vannak az emberekre.


Hit Gyülekezetessel maximum annyi kapcsolata lesz az átlagembernek, hogy meg akarja téríteni. A Gárda pedig masírozgat ide-oda, tüntet, lezárnak miatta ezt-azt, stb.


De igazából a kérdés értelmetlen, ugyanis a Gárda sz*rik a törvényekre és a bíróságra. Feloszlatták őket? Kit érdekel? Újjáalakulnak!

2009. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%

De legalább megpróbálnak csinálni valamit.

1szer jöttek hittéríteni, a teremtésről. Kicsit belevezettem őket hobbi szinten a quantum fizikába, hogy ott hogyan is működnek a dolgok. Se köpni, se nyelni, se megszólalni nem tudtak. Az ő példájuk ellen felhoztam 15 ellen példát. Szép csendben arrébb mentek.

1 kérdés: mi a francért kéregetnek h ha a vatikánban úgy is olyan sok pénz van?

2009. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%
És még hányszor kell elmondani, hogy a gárda NEM masírozik? A masírozást csak a buzeráns cigány fajvédől találkák ki a cigányokkal eggyütt!
2009. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%

18:06, jó nagy hülye vagy.....mi köze hitgyülinek a Vatikánhoz, he? Te is összekevered a túlművelt mivoltoddal a Kereszténységet a judaista szektákkal, mert a hitgyüli nem más. Azt meg kötve hiszem hogy értenél bármiféle "quantum fizikához", meg hogy ezt le is tudod vezetni instant bárkinek 5 perc alatt...de nembaj, értjük h tetszik ez a szó neked "quantum-fizika" meg a sliders-ben is sokszor hallottad, de azért nem kéne folyton ezt szajkózni....

am hitgyülit énsem szeretem...

2009. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

A hitgyüli bennem is félelmet kelt.

Attól félek egy se normális közülük, kivéve a pénzeket levadászó "vezetők".:D


De amúgy tényleg félelmetesebbek számomra ezek a szekták (még ha vallásnak nevezik is magukat), különösen a szcientológia. Na az aztán igazi agyhalottak gyülekezete.

2010. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a Hit gyülekezete nem csinál azt amit akar,csak majdnem :-)

Családunkban egy 5 éve drogos unokaöcsém, megtért a HIT gyülekezetében,tényleg a földön fetrengett,a nyála is folyt elmesélte a haverja. De 6 éve tiszta,nem anyagozik,és megnősült,tök jól van. A Nővérem boldog,hogy helyreállt a fia, amit ő és a férje a 2 diplomájukkal nem tudtak rendbe tenni, Isten Szelleme egy pillanat alatt helyre tette.Ezt mondják. Hm.? Nekem még nem volt időm elmenni,de lehet el később rászánom magam.

2010. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

üdv emberek!

Én,mint "agymosott" írok nektek.

Bár külső szemlélődő számára furcsa,félelmet keltő, hogy egy ember önkívületi állapotban,DE:

-Ez azért van, mert itt mozog is a Szentszellem.Van élet.Nem az van,mint pl 1 katolikus templomban, hogy "bemész, és kijössz,mintha mise történt volna" mert ott csak a monológ megy,a bent ül és hallgatja.Majd kimegy.

Akármilyen hihetetlen, természet fölötti jelenség nem csak a filmekben, van hanem a valóságban is,amelyet bárki megtapasztalhat.Külső szemlélődő számára, ez csak egy rángás, közben ha démonról van szó harcol, küzd a testben akar maradni.Elősször amikor énis ültem és bejelentették, hogy most imátkozni fognak,hogy mindenki megszabaduljon a démonoktól nagyon megilyedtem. De amikor, már magamon láttam, hogy kezem egyre jobban remeg, rámjön a köhögés,a többire nemis emlékszek...Annyit erről, hogy ez természetfeletti dolog,csak épp megszabadulsz a démonoktól ami benned van. (aha démonok -.-") gondolhatnád, de akármilyen hihetetlen,démonok irányítják a gondolkozásunkat. Szerinted a saját lelked megtenné azt, hogy a tested dohányzásba viszi, hogy rászoksz a drogra, hogy bűncselekményt követsz el?:) na mind1 aki hisz ebben az hisz, aki pedig nem az nem. Ez van...És nem mindenben a hátsó szándékot kell keresni, meg a rosszat.Menj el egy alkalomra, és döntsd el,hogy hiszel e ebben,vagy nem.Nyugodj meg nem fogják átmosni az agyad, és még démonokat se fognak kiűzni belőled, valószinűleg.

2010. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mert a gárda rásszistánácifásisztoid szervezet :D Mármint ezt szokták mondani... De akkor itt a következő érdekes kérdés: az MNA miért működik még mindig?
2010. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!