Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes embereknek mi bajuk van...

Egyes embereknek mi bajuk van azzal, hogyha valaki külföldre megy férjhez?

Figyelt kérdés

Csak nem értem egyesek gondolkodásmódját: ,,Meg kell őrizni a magyar vér tisztaságát! Bűn az, ha valaki külföldivel köt házasságot!" Én meg csak nézek :O Nem igaz XD


Csak azért döbbentem meg, mert külföldön tervezem dolgozni, most ne menjek férjhez? XD Mind1, csak kíváncsi vagyok mások véleményére :) Ja, meg hogy hogyan tudnám kivédeni az ilyen embereket?



2012. júl. 22. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem semmi.


Ha ismersz egy csinos, 25 éves, szőke, svéd bombázót bemutathatnál neki.

2012. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

",,Meg kell őrizni a magyar vér tisztaságát! "


A "magyar vér" talán sosem volt tiszta. Senki sem 100% magyar, bár szeretik ezt állítani magukról egyesek. Az a legnagyobb röhej amikor pl. egy Heim vezetéknevű a magyarságára veri magát.

2012. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert számtalan olyan házasság van amelynél a kulturális különbségek eleve problémák forrásai.Rengeteg gyerek szenvedi ennek hátrányát.
2012. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy védd ki? Mondd meg nekik,hogy egyetlen ember sincs,akinek tiszta,csak magyar vér folyik az ereiben!

A történelem folyamán sok néppel keveredtünk. Még azok sem tiszta vérűek,akik Árpád-házi eredettel dicsekednek. Az Árpád-házi királyaink is mind külföldi feleséget kerestek.

Talán még az eldugott székely falvakban lehetnek tiszta vérű magyarok.

2012. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pro Patria ***** válasza:
41%
Azon kívül, hogy már így is kihalófélben vagyunk, és azt a kevés csecsemőt, akik az új generációt képeznék, is külföldre szüljék az anyák, úgy érted, ezen kívül mi más baj van vele...?
2012. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismer valaki egy orosz származású amerikai csajt az írhat privit.


Orosz mert ők szépek és amerikait mert hát USA.Jól jön egy olyan állampolgárság.



Biztos azért idegesíti mert a magyar népesség fogy.És a nők szívesebben házasodnak egy magabiztosabb némettel vagy angollal mint egy bizonytalan magyarral.

2012. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a férfiak nagyobb arányban "fognak" maguknak külföldi nőt.
2012. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KMJ ***** válasza:
60%
Én azt utálom, hogyha mindenki így gondolkozna akkor már nem lenne magyarország.
2012. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
A magyar nem tiszta vérvonal,hála az égnek.Hiszen akik mostanság tiszta vérvonallal büszkélkedhetnek azokat meg is nézheted.Szinte az összesen felfedezed a vérfertőzésből eredő jeleket.Nem véletlen,hogy a magyar nők a legszebbek,pontosan a keveredés miatt állt ez elő.Az,hogy külföldivel házasodsz szerintem teljesen elfogadott,én akkor akadok ki,amikor magyar lányok idehaza,pont egy tiszta vérvonalú,de egyben vérfertőzött etnikumból választanak társat.
2012. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!