Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyesled-e az euró bevezetésé...

Helyesled-e az euró bevezetését Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Én igen. Bár mire bejön,az még lesz egy jópár év :D
2009. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2009. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

Én is helyeslem!


De figyeljétek meg, hogy jön mindjárt egy-két jobbikos és siránkoznak hogy az "izraeliek" elveszik a "magyar forintunkat" is! :D

2009. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Igen helyeslem. Nem kellene azon fáradozni, hogy váltsam át a pénzt.
2009. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Én Jobbikos vagyok és támogatom.. :) ennyit rólad kedves válaszoló.

Egyébként Jobbik nélkül lesz még vagy 20 év :D

2009. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen alapon azt is meg lehetett volna kérdezni, hogy helyeseljük-e, hogy emelkedjenek a fizetések, javuljon az egészségügyi ellátás stb. Szóval helyeselni lehet, csak belátható időn belül semmi realitása nincs, és már ott tartunk, hogy nem is ígér senki semmit. Egy szánalmas pária vagyunk ebből a szempontból is. Egyébként meg persze, hogy jó lenne lenne szabadulni a forinttól ami a multimilliárdosok egyik játékszere, mindig úgy alakítják az árfolyamát, hogy ők betegre keressék vele magukat, a magyar kisember meg beledögöljön.
2009. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Sürgősen be kéne vezetni az eurót. A legnagyobb ellenérv az volt eddig, hogy a deficit és infláció előírások miatt csökkenti a gazdaságélénkítés mozgásterét.

Így jutottunk el a mai helyzethez, mikor is nincs euró, de élénkíteni sem tudunk. Tehát marha volt, aki ezt az érvet kitalálta.

Biztosan felmenne néhány ár, de a fizetések is kényszerűen emelkednének, mert a dolgozók a mai éhbérért nem vállalnának munkát. Az emberek nem teljesen kiszolgáltatottak, ha mindenki beint, a multik is sírnak. Végre együtt tüntetne a jobb- és a baloldal.

2009. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
igen vezessük.
2009. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha ennyi marad a fizetés akkor nem.Szlovák határ mellett lakok,mióta ott euro van csúnyán felmentek az árak.Pl:1doboz sör 1-1,2 euro a nagyáruházban stb.Ez nekem nem lenne jó.
2009. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves tájékozatlanok. Az átváltás szükségtelensége a felszín. Egy Eu-s ország ki a Euro övezet feltételeit nem tudja fedezni. Azt feloszthatják területileg a szomszédos álamok közt. S sok más retteget pont benne találhetó. Magyar nyelven ez a dokkumentum nem található meg én német nyelven olvastam és ledöbbentem.
2009. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!