Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Miként vélekedtek...

Jobbikosok! Miként vélekedtek a nemzetiszocializmusról?

Figyelt kérdés
Csak jobbikosok válaszát várom, más NE ÍRJON!
2009. júl. 15. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Az elutasítva. A Jobbik nem erre megy ki. Csak a bűnözést kell vissza szorítani minden eszközzel. Arról meg hogy a bűnözők 80%a cigány, arról a szinte csak a 2 nagy párt tehet. Jah és nem náci párt.
2009. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
túl nehezet kérdezel... a jobbikosok nagy részének maximum ködös képei vannak a szó jelentéséről.
2009. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

első tévedsz.

arról hogy a bűnözők ennyi és ennyi százaléka cigány, arról a cigányok tehetnek akik bűnöznek.

fejezzétek már be ezt a másikra mutogatást.

2009. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

nemzetiszocializmusról=nácizmus. Hitler vezette be előszőr 1933ban. 1945ig tartott az egész. Egyébként is, innen lehet a neve:

Jobboldali (nacionalizmus) és baloldali (szocializmus) ideológiák összedolgozásával egy új világnézet.

2009. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Ez így van. Az, hogy a bűnözőellenesség 2009-ben Magyarországon ilyen nagymértékben átfedésben van a rasszisták cigányellenességével, arról a Jobbik nem tehet.

Közbiztonságot akarunk, nem nézzük senki bőrszínét. Sokan szeretnek statisztikai alapon a cigányellenességen lovagolni, ezért hiszi a fél világ hogy a Jobbikosok neonácik stb... nem erről van itt szó. A cigányokat is megvédi a Jobbik a bűnözőktől; a fehér bűnözőtől is. A közbiztonságnak nem sok köze van a nácizmushoz.


Válasz: A nemzetszocializmust elítélem a faji/vallási/egyéb megkülönböztetések miatt. Jó pontként emelem azonban ki a Nemzeti Gazdaság Erősítését - ami szintén a nemzetszocializmus eleme.


Még egy gondolat, ha már itt tartunk: Széchenyi, Kossuth, Deák Ferenc, Petőfi Sándor, Mátyás király, Szent István és a többiek mind-mind büszkék voltak az árpád-sávos zászlóra. A zászlóra, ami az Árpád-házi királyok alatti erős Magyarországot jelképezi. A baloldal pedig jön és hogy a MAGYAR ÖSSZEFOGÁST, MAGYAR ÖNTUDATOT csorbítsa, rásüti szálasiék árnyékát az egyik legősibb nemzeti jelképre. Ahogy a gazdasági válság is "bizalmi válság", ugyanígy a "jobboldali nácizmus" is egy fiktív ideológia, amivel a baloldal akarja elijeszteni a birka magyart az egyetlen tisztán látó párttól.


ez a véleményem.

2009. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

vegyétek már észre hogy a "birka magyar" itt pont hogy vakon hangoztatja és követi a Jobbikot.

aki meg mer gondolkozni, és megkérdőjelezni bizonyos dolgokat, az a hülye, meg az szdsz szavazó meg stb??

nyisd ki a szemed, és próbálj meg teljesen objektívan átgondolni bizonyos dolgokat.

én ezt teszem. és mégis én vagyok a sz.r, és le vagyok pontozva a habzó szájú többség által...

2009. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
kedves 16:08: a hozzászólásodat bármelyik párt követőire rá lehetne húzni, és tudod, miért nincs semmi értelme...mert úgyis mindenki a maga igazát hajtja és mindenki annak hisz akinek akar...majd ha a jobbik kapott esélyt arra, hogy jobbá tegye az országunkat és elpuskázza, én el fogom ismerni,hogy olyan mint a többi...de amíg ez nem történik meg, miért ne adhatna egy kis reményt az elgyötört magyar embereknek az, amit a jobbik képvisel?
2009. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

A válasz megírásának időpontja: ma 16:08

Volt annyi eszem hogy ki nyitottam a szememet. Rohadtul nem tetszett az amit látok: rengeteg bűnözés, politikusok hazudoznak, láttam hogy egy haveromat majdnem megkéselte egy cigány ( szerencsére a haverom gyorsabban tudott futni mint a cigó) a rendőrség ki lett hívva, elvették a kést és elmentek. Nah ezek után még a kollégium ablakát is betörték ugyan ezek. Ugyan ezek okoztak több súlyos sérülést a Color Café nevű szórakozó helyen. A bandafőnököt lecsukták, de nemtudom meddig lesz sitten. Remélem élete végéig. Nah ezek után még szavazzak azokra akik: leépíték a kórházakat, leépítik a rendőrséget, leépítik az iskolákat??? Nah még mit nem! Nekem ELÉG VOLT! A Jobbik egyenlőre megérdemli az 1 esélyt. A többi pártnak is volt 1 esélye, de elqrták, nem kicsit, nagyon.

Én ebben a témában nem pontoztam senkit.

2009. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:08

Utóirat: ha nem hiszed el h én itt nem pontoztam senkit, akkor linkelek ide screenshotot, ha kell mindennap h elhidd.

2009. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

ok. érdemelje meg, szavazzatok rájuk gondolkodás nélkül. higgyetek nekik. jó emberek. jobb életetek lesz ha rájuk szavaztok. ők nem politikusok. ők csak a ti érdekeiteket nézik. nem a magukét.

innentől kezdve feladom. az ember sajnos a saját kárán tanul. csak itt egy ország van, nem egy ember...

2009. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!