Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszt, az MSZP-t, az...

A Fideszt, az MSZP-t, az SZDSZ-t és az MDF-et meddig hagyjuk még lopni? Mikor mondjuk hogy ELÉG?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
A következő választásokon mindenki dönthet,ahogy akar.De azt nem árt tudni,hogy az utánuk következők még többet fognak lopni,mert nekik még üres a zsebük.
2009. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

azoké sem üres már ...

sajnos ez a volt komcsi országok jellegzetessége, itt ennek egyszerűen nincs vége

2009. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
70%

Majd a választásokon kiderül. Én mindenképp a JOBBIK-ra szavazok. Egy esélyt szerintem ők is megérdemelnek,emellet szimpatikus a politikájuk.

Az pedig igaz,hogy akárki kerül oda,lopni fog. Csak az a baj,hogy már lassan nem lesz mit :)

2009. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Elég!
2009. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

"Mikor mondjuk hogy elég?"


Amikor mi akarjuk....MOST! :D


Azért én is reménykedem benne hogy a Jobbik 2010-ben legalább annyi helyet szerez az országgyűlésben hogy meg tudja akadályozni bármely nemzetellenes intézkedés megszavazását.


Én a Jobbikra fogok szavazni.

Ha eleged van a jelenlegi korrupt sz..rházi politikai elitből tedd te is ezt.

Vágjuk így a pofájukba hogy nem kérünk belőlük!

2009. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
35%

Persze. Mert ugye a Jobbik az Isten, meg Nagymagyarország, meg csendőrséget, nem? Az emberek úgy tűnik, a 19-20. század elején élnek, és nem akarnak felnőni. Egyik sem jobb, mint a másik.


LehetNE más a politika, de sajnos így nem lesz. Inkább imádozzunk, hogy ne legyen ennél is rosszabb, nem hiányzik egy fajgyűlöletet szító kormány. Az emberek egyenlőek, és ez vonatkozik a politikusokra is, ugyanúgy fognak viselkedni.

:)

Majd ha a villamoson ellopja a tárcán a Morvai, Orbán, Gyurcsány, stb., majd akkor mondom, hogy meglopott. Addig pedig várom, mi lesz a következő lépés és nem hagyom magamat olyanok által befolyásolni, akik azzal köszönnel egymásnak, hogy "Kitartás!" Szégyen, mi meg nem történhet.

2009. júl. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

A politika és a társadalom kapcsolatába van belekódolva a korrupció (lopás), ezért nem elég a politikai oldalról beszélni. A társadalomnak is őszintén el kell (kéne) gondolkodnia, hogy mivel ösztönözte a politikusait a lopásra, mivel bátorította/késztette őket a besározódásra.

Csak egy ötlet, hosszú ez a téma: nem adunk bankvezéri fizetést a politikusnak, pedig a jó politikus megérdemli.

Ha tehetséges, megszerzi magának a bankvezéri fizetést, ezt nevezzük köznyelven korrupciónak, holott ez még nem az, csak a jogos juss elvétele.

A rossz politikus kapjon kis fizetést vagy semmit, a jó meg rengeteget. Ezen kéne gondolkodni.

2009. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"A politika és a társadalom kapcsolatába van belekódolva a korrupció (lopás)"


Ezzel nem értek egyet.Nincs belekódolva,én nem fogom eltűrni sose hogy az én pénzemet lopják ezek a görények és hálistan az emberek többsége sem.

Nem a politika és a társadalom a piszkos hanem azok a jelenlegi politikusok és vezetők akik azzá próbálják tenni.

És sajnos egyre több ember kezdi bevenni azt az agymosást hogy bizony nem a jelenlegi politikai elit a hibás hanem a hétköznapi kis emberek vagy összességében a társadalom.


Hát igen véletlenül se a maffiával a háttérbe összefonódó korrupt politikai elit a hibás akik ugye lassan 20 éve szörnyűségesen vezetik(vagy inkább kúrják el)az országot.


Hanem a hétköznapi kis dolgozó emberek.Akik kötelességeiket teljesítve mindennap eljárnak dolgozni,adóznak és törvénytisztelő életmódot folytatnak.


Na hát ilyenkor szoktam mondani:AGYMOSOTT BAROM!


A JOBBIK különb a jelenlegi politikai elitnél mert nem korrupt és nincs összefonódva a maffiával(éppen ezért is próbálják meg őket üldözni,betiltani,lejáratni,tönkretenni).

A JOBBIK az egyetlen párt amely ténylegesen rendet tudna tenni ebben az országban mely lassan a bűnözők paradicsomává válik.

2009. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég volt, ba*d meg!!!!

Tegnap hazafelé tartva láttam ilyen A4-es méretű plakátokat, hogy ne szavazz a jobbikra, mert együtt működnek a szélsőségesekkel, továbbá hogy szavazz az mszp-re.

Ezeket a buszmegállóban, az áruhát mellet tépkedtem lefelé, mindenki szeme láttára. De senki sem szólt érte. EGy öreg faszi volt aki csúnyán nézett rám. Dehát ha valamit akar odejön és közli.


Szóval a tököm tele a komcsikkal és zsidókkal is rendesen.

2009. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az utolsónak:Ez igazán bátor dolog volt!
2009. júl. 22. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!