Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP miért örül ennyire a...

Az MSZP miért örül ennyire a gazdasági világválságnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert arra hivatkozva csinálhatja tovább az országrablást.
2009. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak az MSZP örül neki... az egész Parlament sőt Magyarország felső rétege... hogy mért? Most tudják a legjobban megszívni magukat pénzel... ÉS nem munkából vagy legalább annak tűnő dologból, hanem a kisemberek meglopásából.
2009. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Honnan veszed ezt a marhaságot? A Hír-TV-ből vagy a Kurucz infóból?Soha nem hallottam,hogy örülnének neki.A gazdasági válság miatt sokkal több megszorító intézkedést kellett hozniuk,mint anélkül kellett volna,és a propaganda hatására sz emberek elhiszik,hogy a világválság miatti bajokért is az MSZP a felelős.Emiatt esett a népszerűségük a béka feneke alá? Mi okuk lenne örülni ?
2009. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Én nem hallottam még ilyenről, de még ha így is van, hadd kérdezzek vissza: Ha siránkoznak, attól jobb lesz?
2009. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én arra lennék kíváncsi, hogy a felvett IMF hitel hova vándorolt...
2009. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
58%
Hibás a kérdés
2009. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Mert még jobban megszedhetik magukat.Válságra hivatkoznak hogy azért terjed a normális gondolkozás pl:Jobbik.
2009. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A jobbik lehet hogy új gondolkodás, no de ki és kik vannak mögötte? Nem tudni semmit...és még csak nagy szavak voltak semmi több. (mellesleg Krisztina sem volt Jobbik tag ha azzal jönnél...kívánom hogy ne CENTRUM párt fillinges legyen) Másrészt valóban azért örülnek ennyire mert rá tudnak fogni mindent a válságra. Viszont ha valaki jár külföldön ott azért nem ilyen a helyzet...nyitott szemmel kell járni és élni!:) Másrészt a nagytőkés jobbára izraelita vallású egyének hatalmas hasznot húznak az egészből. (személyes tapasztalat is van, ezért bátorkodom ezt is írni) Az ország elbutítása és a "parasztvakítás" az nagyon megy.:S
2009. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senki nem örül a válságnak. Viszont mindenki igyekszik a legjobbat kihozni a helyzetből politikailag is.
2009. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!