Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ketté vágnánk az országot...

Ha ketté vágnánk az országot és az egyik részébe a cigánybűnözőket, zsidókat, homokosokat, antimagyarokat, nácivadász bohócokat a másik részébe Gárda és Jobbik szimpatizánsokat költöztetnénk melyik virágozna fel és melyik bukna el?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 08:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

Husi. Mondd meg nekem kérlek, dolgoztál már VALAHA? Mert aki Magyarországon dolgozott, az tisztában van vele, hogy az állások túlnyomó része feketemunka. Feltételezem te is azok közé a tisztelt polgártársaink közé tartozol, akik basznak adót fizetni, vagy netalán a főnök vagy aki mercivel meg béemvével jár ki baszogatni a munkásait hetente egyszer, akiket éhbérért dolgoztat.


Hogy kik miatt tart itt az ország, ahol? Természetesen a "hagyományos" értelemben vett bűnözők is bekavarnak, de messzemenően több "íróasztali" bűnöző létezik kishazánkban, szóval mielőtt elkezd itt tipikus cigánymentalitás jelszavakkal, meg zsidózással dobálózni valaki nézzen körbe a saját háza táján, mert az a helyzet, hogy a legtöbb jobbikos is csak egy "magyarcigány", aki a.) nem dolgozott életében b.) feketén.

2009. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%
10:07 - Kicsim, te egy tisztességesen dolgozni akaró magyart szóltál le, akivel ezek a szemét adócsaló (igen, sajnos) MAGYAROK szúrtak ki...
2009. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
67%

9.46-os vagyok.Üzenem, hogy ez csak egy gondolatfutam.

Rám hiába fröcsögteted a véres-habos nyálad...

2009. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
58%

Hmm, megnézném ti mire törekedtek ha vállalkozók lennétek. Becsületesen adót fizetni, jópofozni az alkalmazottakkal, és így csődbe menni, vagy a másik út.

Nektek is igazatok van, de nem kéne elnézni az adócsalók miatt a többi elkövetett bűnt. Az emberölésre nincs bocsánat!

Másrészről meg ha más országban is ilyen lenne a rendszer, ott is adót csalnának..

2009. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%

11:04 - Drágám, én épp mostanában indítottam eljárást a legutolsó munkáltatóm ellen az APEH-nél, mert cseszett bejelenteni első naptól, de végig hitegetett, hogy elintézi, másfél hónapomat lehúzta a WC-n bejelentés nélkül, aztán 3 hónap után elküldött, miután kórházba kerültem egy fertőzés miatt, én nem fogok helyette fizetni, amiért Ő csalt, de nekem úszott a TB-m, arra az időre nem jutott pénz a magánnyugdíjpénztáramba, se az államiba, és még az a mázlim, hogy gyanús volt, és lemásoltam az igazolást, ami alapján a fizetést kaptam, és az bizonyíték ellene, de miatta nem kapok munkanélküli ellátást, és kéne fizetnem a TB-t, miatta, tudod, mit, amíg le nem zárul, nem fizetek egy fillért se, és rajta fogom behajtatni azt is.

71 éves nagymamám ugyanilyenek miatt nem kap nyugdíjat, átverték, ő meg nem volt elég tájékozott ilyen ügyekben.

Majd megnézem, hogy ha te ilyen helyzetbe kerülsz, ugyanígy támogatod-e a "szegény" vállalkozókat, akik egyébként többmilliós kocsikon furikáznak és építkeznek nyakra-főre...

2009. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%
Már ketté van osztva, csak szintben. Pontosabban rétegelve. Nem keresztben, hanem alulról felfelé. Mátrixban gondolkodjál! (az nem film, te, hanem térbeli rácsozat, érted!)
2009. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az tetszik, hogy a cigánynak még megszavazta a "bűnözőt", a zsidó meg már eleve megy, születésileg.

S ha a szimpatizáns átáll?

És a homokos jobbikosok, meg a zsidó gárdisták, azok hova mennek?

2009. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
66%
Az előbbi virágozna, a második háttérbe szorulna, mint most.
2009. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is az első ország virágzana jobban, mert az jobban beillene a nemzetközi közösségbe. A Gárdaországot nem tűrné meg a nemzetközi közösség, meg hát hiteleket se kapna. (Vagy nekik nem is kéne?) Egyébként az előző válaszolóknak mondom, hogy nem kellett volna ilyen véresen komolyan venni ezt a kérdést. Inkább értékeljétek a humorát, ami szerintem egy telitalálat. Ja, és Spíró György is pedzegette ezt a témát egy közelmúltban megjelent regényében. Ő Romanisztán megalakításáról vizionált ENSZ közreműködéssel.
2009. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Voltak akik kikerülték a választ és bődületesen nagy marhaságokat írtak ide...bár lehet a kérdés volt nekik túl nehéz(pl.:a második válaszolónak de voltak többen is).
2009. júl. 21. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!