Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen kötelezettségei vannak...

Milyen kötelezettségei vannak egy Jobbikos szervezeti tagnak?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom az alapszabályt, ami a tagfelvételnél írva van. Szeretnék tag lenni, de nem tudom pontosan, hogy ez mivel jár.

2012. szept. 8. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el George Orwell 1984 című regényét és megtudod.
2012. szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megtiltják az önálló gondolatokat. Ezt alátámasztja az is, hogy a jobbikban vannak szélsőségesek, hungaristák, nácik, patrióták, soviniszták, kommunisták, zsidók, cigányok, volt Mszp-sek, volt Fideszesek, stb. .
2012. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

"Nem hiszem, hogy megtiltják az önálló gondolatokat."


Én akkor hagytam ott ezt az egész szemetet, amikor furcsán néztek rám, hogy nem erőltettem ezt a szebb jövős szektás köszönést és nem mindig a jobbik programjában olvasható dolgokat hangoztattam valamint nem kizárólagosan a jobbikosok által használt kifejezéseket használtam (emútnyoccév', meahatáruntúlinemzetársaink', nemleszekpalesztííínasajáthazánkban'), Ja és kijelentettem, hogy a jobbikos bakok szent mintaképeként szereplő dúró dórika (sic!) egy lúzer, aki sosem lesz jó nő :)

2012. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És még csodálkoztál, hogy furcsán néztek rád XD
2012. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!