Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a privi.hu...

Mit gondoltok a privi.hu iwiw, myvip és ehhez hasonló oldalakat a pedofilok üzemeltetik? Vagy a titkosszolgálatok? Nem olyan ez mint a Skynet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
ENGEM egyedül myspacen zaklatott egy pedofil,szóval ott lehet.
2009. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

titkosszolgálatok meg még a telefonokat is lehallgatják.ezeket

az oldalak is.

2009. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
neem... az ilyen oldalakban jó üzlet van reklámokban klubbdíjakban... stb.
2009. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezeket az oldalakat magáncégek üzemeltetik, de attól még picit olyan, mint a Skynet. Rengeteg adat begyűjthető róluk és ezt fel is használják reklámozásra és piackutatásra
2009. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg nyomozásra és zaklatásra.
2009. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

dehogy pedofilok :DDDD

ezt miből gondolod? :D

2009. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valóban magáncégek működtetik, akik nagy lóvét szakítanak érte a hirdetőktől és az adataid kiadásából.

Viszont tényleg felhasználhatja ezeket az oldalakat bárki, bármilyen illegális, vagy nyomozati célra.


Ha alaposabban körülnézel bennük, tutira fogsz találni politikai csoportokat, prostituáltakat, esetleg drogdílereket, akik ezt a csatornát használják ki.

2009. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magáncégek üzemeltetik őket. (Én pl. fenn voltam az iwiwen akkor, amikor 2003-ban még csak néhány száz felhasználója volt és ez lassan nőtt. Úgy tűnt, nem lesz soha sikeres. Egy múló érdekességnek tűnt az egész.) Az teljesen természetes, hogy a rendőrség bármikor hozzáférhet minden adathoz, ami ott van. Ez az egész internetre igaz.
2009. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak figyeljetek oda amikor ok nélkül lelassul az iwiw.

Nem a jó időtől csinálja !!!!!!Csak ugye átmenni egy szerveren annak a millió 1 nek és 0 nak az nem a leggyorsabb buli.


Persze engem nem izgat mer nincs mitől féljek.

De pofátlanságnak tartom.

2009. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy pl. a rendőrség is szokta használni pl. az iwiw-et bízonyos esetekben a nyomozáshoz, de nem ők üzemeltetik az oldalt.Pedofilok ???LOL nem hinném, de kihasználják ezt a lehetőséget is hogy áldozatokra leljenek.Én nemrég találtam egy pedofilt, aki még az adatlapjára is kb 9-10 éves fiúkról igazi szexképeket, tovább nem részletezném őket, töltött föl.Írtam is az egyik adminisztrátornak, de az sz@rik az egészre, mert se válasz,semmi reakció a levelemre, és az a mocsok is még ott van a myvipen:S
2009. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!