Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a Magyar Nemzeti...

Mit szóltok a Magyar Nemzeti Arcvonal által létrehozott Egységes Magyarország Mozgalomhoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 10:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%

ez a kedvencem:


"A második világháború végeztével az utolsó törvényes magyar kormány tagjait mind egy szálig felakasztották, anélkül, hogy bármiféle fegyverszünetet, békeszerződést, megállapodást aláírtak volna. A szegedi kormány békekötése a ’kormány’ törvénytelensége miatt érvénytelen, mintha nem is létezne.

Magyarország tehát az utolsó törvényes kormány jogutódjának képviseletével mind a mai napig hadban áll a judeo-bolsevizmussal és a rablókapitalizmussal! Ezért az MNA bármit tesz is, csak a hadban álló ellenség megtestesítője marad a sötétség erői számára. "


szánalmas emberi roncsok nevetséges öntömjénező fröcsögése, amivel önnön jelentéktelenségük feneketlen mélységéből próbálnak kitörni. (hasztalan)

2009. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Én örülök neki hogy erősödik a nemzeti oldal.


Ez a sz.r liberális rendszer már megérett a bukásra......

2009. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Ez miféle mozgalom?Nem hallottam még róla.
2009. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

11:22-esnek:


[link]


Alul a "Kapcsolódó írásoknál" van még néhány cikk.

2009. aug. 3. 12:27
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Örülük annak, hogy erősödnek!
2009. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%
Megnéztem a belinkelt oldalt. Nekem tátva maradt a szám. Hallottam már erről a mozgalomról, de konkrétan sose néztem utána. Szerintem nem kevésbé primitivek, mint az elődeik voltak, és akkor finoman fogalmaztam. Na nehogy már ez legyen a jövő! És aki örül nekik, az mit vár tőlük?
2009. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
hát javulást várunk tőlük! egyszerűen nincs alternatíva! a liberális elásták magukat az elkövetkezendő 100 évre legalább, a szocik meg a fidesz teljesen hiteltelen....a Jobbik egy kicsit "érdekes" alakulat......de olvass tőlük el inkább több cikket vagy írást, akkor nem fogod azt mondani h egyszerüen csak a "primitivségről" szólna a dolog! Jó, van néhány kiszólásuk amivel én sem értek teljesen egyet, de a tartalom a lényeget érinti
2009. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
18.23: Kösz a választ. Azzal én is teljesen egyetértek, hogy ez így nem mehet tovább. És hát az is igaz, hogy az semmit se ér már, hogy ezt így mondogatjuk. Azért én ettől az arcvonal bulitól mégiscsak viszolygok. Hát meglátjuk, olvasgatok majd tovább...
2009. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Nincs mit. Örülök, hogy értelmesen reagálsz az észérvekre! De ha már itt tartunk, szerintem valamivel jobb a programja a PAX Hungaricának! www.kitartas.hu
2009. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%

jó dobálózni a liberális szóval, mintha az valami negatív dolog lenne....:DDDD

azért mert a fos szdsz ezt hazudja magáról, a liberális, felvilágosult gondolkodás nem egy rossz dolog.

2009. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!