Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Metapédiár...

Mi a véleményetek a Metapédiáról, a Másféle Enciklopédiáról?

Figyelt kérdés
metapedia.org

2012. nov. 13. 19:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Néha bele szoktam nézni, hogy ők hogyan ítélnek meg egyes eseményeket, mert jó dolog többféle forrásból tájékozódni. De alapvetően ugyanaz a bajom vele, mint a magát radikálisnak, szélsőjobbnak vagy egyéb más módon nemzetinek valló összes többi portállal: egyszerűen taszít az a folyamatos gyűlölködés, zsidózás, cigányozás, az állandó sértett hangnem és felsőbbrendűségi tudat, ami többek között innen is árad.
2012. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
3%
Épp ugyanannyira elfogult, mint az Index, Origo, HVG, ATV.hu és a többi mainstream weboldal.
2012. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Pro Patria ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nem olyan, amire szót érdemes pazarolni. Tulajdonképpen nem csinál mást, mint "lelopja" a Wikipédia szócikkeit, és a hungarista szájíz szerint átírja azokat, hogy megfeleltessék saját gondolatviláguknak. Nem új, csak a Wikipédia eltorzítása szélsőjobboldali irányba.
2012. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Pro Patria ***** válasza:
81%

De az azért vicces, hogy itt többen is megszokásból fújjognak, ami abból is látszik, hogy valaki azt írta "tulajdonképpen két viccoldalról van szó", ezzel is bizonyítva, hogy fogalma sincsen róla, miről is válaszol, hiszen a kérdésben szereplő két elnevezés ugyanarra az oldalra szól.

Nem különbek ezek a személyek azoktól, mint akik egyébként a Metapédián irkálnak.

2012. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

A Metapediából nagyjából egy éve még a következőket tudtam kimásolni:

„Koncz Zsuzsa: . . . Egyes elbeszélések szerint azért nem lehetett soha gyereke,

mert egy termetes kangorilla (értsd:nigger) maradandó károsodásokat okozott benne nemi aktus közben”

[UGYANIS, AMIKOR KUBÁBAN VENDÉGSZEREPELT]

„Fodor Gábor: . . . Szodomita zsidó politikus, hazaáruló”

Ami engem illet, restellem, hogy magyar vagyok!


a Metapedia különben ugyanúgy nemzetközi vállalkozás, mint a Wiki, valahol olvastam (talán a fő-Metapedián), hogy a különböző nyelvű Metapedia-verziók közül a magyar tartalmazza a legtöbb szócikket.


Az se kutya, hogy ha a Google-ba beírod, hogy ’Majtényi László’, akkor néhány szópárosítást ajánlani fog a találatok első oldalának az alján, első helyen szerepel, hogy ‘Majtényi László zsidó’

Úgy tudom, ez is automatikusan alakul így, a szoftver érzékeli, milyen kontextusban történnek a leggyakoribb keresések.

Hányingerem van és undorodom attól a ténytől, hogy magyar vagyok.

EZ A VÉLEMÉNYEM A METAPEDIÁRÓL

és azokról is, akik még csak nem is kritizálják.Magyarok!!!!(???)

2013. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szergej55 ***** válasza:
73%
Egy nagy rakat f*s. Mindig meglepődök azon, hogy az internet bugyraiban ilyen mélységekig le lehet jutni. És van, akinek ezen oldal szerkesztése az öröme. Szar egy lelki világa lehet az ilyeneknek.
2013. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Szergej55 ***** válasza:
Ja, félreértések elkerülése végett én a tényleges széljobbos metapedia oldalt jellemeztem, ha ez nem az, akkor elnézést.
2013. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Sok válaszoló azt hitte, ez két külön oldal, de nem. :) Ahogy a wikipédia "szlogenje" : Wikipédia, a szabad enciklopédia, a metapédiájé meg: Metapédia, a másféle enciklopédia.

egyébként pedig az oldal röhejes és nyíltan rasszista

2014. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Az alábbi idézetek a Hitlerről írt szócikkükben vannak, nem írtam bele, egyszerűen csak átmásoltam őket:


"Fiatal korától kezdve olyan mély hitet és meggyőződést sugárzott ki, hogy sokan vallásalapítónak vélték."


"Hitler, az állítólagos "diktátor" nem félt a nép véleményét megkérdezni, és elfogadta a nép akaratát."


"Nem Hitler találta fel a koncentrációs táborokat, hanem a angolok a búr háború alatt. Elítélt rabok számára akkoriban szinte minden európai országban voltak táborok, ahol az elítéltek kemény bánásmód mellett dolgoztak."


"Nincs bizonyíték arra, hogy Hitler egyszer is parancsot adott volna arra, hogy egy zsidót is meggyilkoljanak Ciklon-b-vel vagy más módon."


!!!! Adolf Hitler ma is köztünk él. 120. születésnapja alkalmából egy apró megemlékezés. A hősök örökké élnek. Boldog születésnapot, Adolf Hitler." !!!!!


Az utolsó a legdurvább, de azért a többi is magáért beszél!

2014. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Pro Patria ***** válasza:

Kedves 11:50-es válaszoló!


Az igaz, hogy Hitlert a harmincas években vallásos áhítat övezte - és egyébiránt gyanítom is, hogy ha 1938-ban meghal, máig nemzeti hősként élhetne a német köztudatban, úgy gazdasági, mint nemzetegyesítési eredményeiért. A bajok utána kerültek a felszínre.


Az is tényszerű, hogy nem Hitler köre találta fel a koncentrációs táborokat, és nem is az egyetlen hadviselő fél volt, amelyik alkalmazta. A szinte már közhelyes sztálini gulágok mellett érdemes megemlíteni az USA területén létesített koncentrációs táborokat, melyekben sok esetben harmadik, negyedik generációs amerikai állampolgárokat internáltak, pusztán japán származásuk miatt. Ezt csak 1946-ban számolták fel.


A többivel egyetértek veled.

2014. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!